1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBox bez HDD

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez rateforx, Październik 25, 2013.

1. rateforx

rateforx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Posiadam oryginalnego xboxa bez dysku twardego. XBox oczywiście nie działa i przy włączeniu wywala bsod'a. Jak doprowadzić go do stanu używalności? W razie potrzeby znalazłyby się jakieś stare dyski na ATA.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    wymiana hdd i instalator np by sowa. szukaj w google.

4. rateforx

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobra mam płytkę z Puchatym Installerem i hdd, co dalej?
    EDIT:
    Odśnieżam temat, z powodu jego przedwczesnej śmierci.

Edytuj posty - nie pisz jeden pod drugim - Jabar

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1111
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Włożyłeś hdd do konsoli ? wrzuć płytkę z Puchatym w napęd i instaluj, nie pamiętam już dokładnie jakie tam były opcje....

6. rateforx

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobra. Konsola oficjalnie postawiona na nogi. Miałem trochę problemów przez to, że napęd mam na SATA, ale dałem radę po zapoznaniu się z bashem. Potem musiałem obejść problem "zamrożonego" dysku. Zrobiłem już też softmoda Gangst3ra, ale potrzebowałbym pomocy w instalacji XBox Mast3r Installera v2. Plik .iso jest pusty, a po nagraniu na płytkę w włożeniu do konsoli nic się nie dzieje. Nie chcę się bootować, ani odpalić jako gra.

EDIT:
    Odśnieżam wątek!

Wczytywanie...

Poleć forum