1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox bez hdmi a monitor lcd

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zmaciejz, Lipiec 7, 2008.

1. zmaciejz

zmaciejz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam

jesli mam xboxa bez hdmi to czy bede mógł podłączyć i w pełni kykorzystac np taki monitor?

http://www.allegro.pl/item388975890_samsung_26_lcd_sm_2693hm_5ms_hdmi_pivot_hit.html

jakie złącze musi miec monitor żeby podłączyć do niego x'a i żeby był obraz full hd

dzieki za pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
    Odp: xbox bez hdmi a monitor lcd

monitorów w full hd niestety niema... TV są ale jedynie od 32" mniejsze niż 32" to tylko HD Ready

4. Philips84

Philips84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań

lol? nie ma fullhd? chyba żartujesz monitory 24" zaczynają fullhd a monitor ktory kolega pokazuje ma rozdzielczość 1920x1200 czyli ma full-hd a złącze wystarczy żeby miał d-sub :) i wystarczy ze dokupisz do tego jeszcze ten oto kabelek http://www.allegro.pl/item395121867_kabel_bigben_hql_svga_do_xbox360_tanio.html i masz xboxa podlaczonego do full-hd ;] wiem bo sam tak mam zrobione :D

5. zmaciejz

zmaciejz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

o wielkie dzięki o takie info mi chodziło:)

konsola bez hdmi równiez bedzie mi wyswietlac obraz na takich samych zasadach tak?

6. WReki

WReki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych

kurde sry... zwracam honor, pomyliłem sie. Niewiem czemu ale tak dziwnie mi do głowy przyszło że FullHD ma 1800p lol . a full ma przeciez 1080p, dlatego tez sie pomyliłem :p

7. Philips84

Philips84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Poznań

tak, w prawdzie u mnie w monitorku jest hd ready ale tez za!@#$%^&e gry wyglądają :D

Wczytywanie...

Poleć forum