1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox bez napędu = ban?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez maciongix, Maj 8, 2011.

1. maciongix

maciongix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    From Szczecin
    Witam!
    Mam przerobionego xboxa 360, jak wiadomo microsoft banuje takie konsole jak wykryje tą przeróbkę w napędzie. Zatem moje pytanie jest takie, czy jak odłączę napęd od konsoli i podłącze ją do neta to dostanę bana:confused:
    Proszę o odpowiedzi
    Z góry dzienx
    Pozdro :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. astronic

astronic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To zależy czy konsola jest OFLAGOWANA jeśli tak to przy fali banów na pewno go dostaniesz jeśli nie to chyba niema się o co martwic jeśli się mylę proszę mnie poprawic

4. maciongix

maciongix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    From Szczecin
    Ok dzięki, ale mam jeszcze jedno pytanie, tego bana to się tak odrazu dostaje czy po jakimś czasie bo chciałem sobie ściągnąć demo skate 3

5. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Aktualnie nie ma żadnych banów. Tego się nikt nie spodziewa tak jak świętej inkwizycji. Możesz go dostać jutro albo za rok.

Wczytywanie...

Poleć forum