1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox bez przerobki odpalenie kopii zapasowej.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez hqpoznan, Listopad 7, 2008.

1. hqpoznan

hqpoznan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie poniewaz jade dzis po xboxa stane sie nowym posiadaeczem tejze konsoli jestem nowy nieznam sie na tych przerobkach fleshach itd.
    Kupuje Xboxa 360 Arcade ktory zawiera naped LITE ON z tego co slyszalem nie przerabilny a czy istanieje mozliwosc odpalenia kopii zapasowej na xboxie? ja slyszalem ze mozna kompa podlaczyc znaczy sie twardy dysk komputera pod xboxa i znajdujacy sie obraz gry na dysku komputera zostaje odtwarzany na xboxie czy to prawda? a jesli to prawda to czy musze miec przerobionego?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mldn02

mldn02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Xbox bez przerobki odpalenie kopii zapasowej.

Sam sobie odpowiedziales na pytanie w pytaniu.
    Jezeli sa przerobki dzieki ktorych mozna odpalic kopie zapasowe,to znaczy ze nie odpalisz kopii zapasowej bez przerobienia.Gdyby dalo sie odpalic kopie zapasowe bez przerobienia tejze konsoli to nie istniala by taka przerobka
    pozdro.

4. hqpoznan

hqpoznan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

No ale w konu naped sie przerabia a nia cala konsole wiec myslalem ze mozna odpalic z kompuera dysku.

5. reed

reed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Jak narazie to jest nie możliwe. Gdzieś coś ktoś napąknoł, że trwają nad tym prace więc możesz mieć jakąś nadzieje, a możesz od razu wyminić napęd i cieszyć się ;D. (pośpiesz się, bo alternatywnych napędów na rynku coraz mniej, a usługa przez to drożeje).

6. Korin

Korin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Dla mnie to to się coraz bardziej zagmatwane robi, jedni mówią, że już niedługo będzie przeróbka liteona (co mnie chyba najbardziej dziwi), inni że trzeba się spieszyć z wymianami, bo coraz mniej zamienników, a ja widzę po allegro, że jest wręcz odwrotnie, jeszcze inni, że będzie można odpalać kopie z dysku (pewnie niektórzy marzyciele mają nadzieję na taki system jak na psp, iso i jazda ;p) i ostatecznie nie wiadomo na co mieć nadzieję i które z tego to fama a które nie.. może wszystkie?

7. zman

zman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Jedyna nadzieja to iść do pracy czekać aż nowe gry po ok 6 miesiącach będą tańsze i kupić je na allegro (czyli oryginały). a jak komuś to nie odpowiada to niech czeka w kolejce na bana...

8. Korin

Korin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Hmmm.. taniej wypada kupno nowej konsoli niż wydawanie kasy na gry.. tak mi się wydaje ;d

9. zman

zman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

racja ... ale zastanów sie czy grasz w kilka gierek czy musisz mieć każdy tytuł wychodzący na konsolkę. Może zamiast zbierać kolekcji piratów kup dwa oryginały a jak się znudzą sprzedaj i kup inne.

Wczytywanie...

Poleć forum