1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Błąd 13

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Max12345, Marzec 1, 2015.

1. Max12345

Max12345 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam przerobionego Xboxa i zrobiłem błąd ponieważ chcąc zmienić dashboard na Evolution X zapomniałem zmienić nazwy z evoxdash.xbe na xboxdash.xbe w związku z czym przy uruchamianiu pojawia mi się błąd 13 i dioda miga na czerwono ale gry z płyt da się uruchamiać. Próbowałem uruchamiać system z płyty nagrywając na nią raz Auto Installer Deluxe 4.53 innym razem Slayers Evox Auto Installer 2.7 różnymi programami ale w obu przypadkach Xbox nie uruchamia się z płyty i cały czas mam błąd 13. Proszę o poradę jak rozwiązać ten problem.

Wczytywanie...

Poleć forum