1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox brak dźwięku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez willox125, Lipiec 1, 2012.

1. willox125

willox125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Cieszyn
    witam
    po moim poprzednim problemie z obrazem pojawił się problem z dźwiękiem ;)

ale po kolei
    niedawno xbox "stracił" obraz, rozebrałem go, nałożyłem nową pastę, podpiąłem przy okazji wentylator do gniazda 12V więc już się nie grzeje :adoration: pograłem wczoraj bez problemu ale przed chwilą pojawił się inny problem, mianowicie brak dźwięku. troszeczkę poszperałem i wyczytałem że może to być problem z układem ANA/HANA.
    stąd moje pytanie: co to właściwie jest ana/hana, gdzie się znajduje, czy można go naprawić/wymienić i czy problem faktycznie tkwi w tym.

2. Lotnik421 Xbox One

3. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja bym Ci proponował zanieść konsole do serwisu :) oni obczają co ją boli.

Wczytywanie...

Poleć forum