1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox brak klucza blad aktualizacji+uszkodzenie konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez transfer, Październik 25, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. transfer

transfer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam
    Może zaczne od poczatku zeby wszystko bylo jasne.
    Mialem dasha 2.0.... ten co kasowal przerobke i lt 1, jakis czas temu wyszla fifa wiec trzeba bylo z aktualizowac xboxa. Chcialem najpierw wgrac dasha 13599 a tu sie nie da pod koniec aktualizacji wyskoczyl mi problem i jakis tam nr, sprawdzilem go w googlach i okazuje sie ze mam nie orginalne cos tam nie pamietam ale to jest maly szczegol , dalem kolesiowi do przerobienia i powiedzialem mu zeby najpierw wgral dasha a potem lt 2, mowi mi ze sie nie da i nie ma klucza zdziwiony byl i ja sprawdzil czy chodzi ku zoskoczeniu jego chodzi , mowi ze zadzwoni gdzies tam i zobaczy co sie da zrobic. I tu zaczyna sie robic ciekawie mowi ze ja zrobi tylko nie moge jej aktualizowac bo sie spali podobno tylko przy aktualizacji i tu moje zdziwienie co ma piernik do wiatraka ale moze sie nie znam wiec pisze tu czy jest taka mozliwosc i podobno sie nie da tego naprawic i jak on ja z aktualizuje ze sie nie spali czy moze cos wgra w system ze przy aktulizacji cos sie stanie. A jeszcze jedno chcial ja odkupic bo z tego co mowi gra w jedna gre.
    Co wy na to

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZigUS

ZigUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    chce cię wyrolować :)

4. yago13

yago13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    To jakiś szarlatan nie dawaj temu gościowi konsoli do rąk. Jeśli masz gdzieś kopię klucza dvd napędu to nie ma problemu.

5. transfer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czyli mam rozumiec ze przy aktualizacji nie moze sie np. spalic konsola jesli tak to koles chce poprostu mnie przekrecic

6. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Tak.

Sent from my X8 using Tapatalk :)

7. transfer

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  8. lysiutki

lysiutki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Bez problemu da się naprawić. Spróbuj wgrać z pendrive dasha - wersje tą, którą wgrywa fifa (chyba z końcówką 599). Czasem zadziała od razu, czasem za 3 razem, a czasem trzeba wrzucić oryginalny firmware, update i potem ponowne wgranie LT 2.0.

9. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Wczoraj klient miał taki sam przypadek - mówił że wgrywał dasha i nie szło. Wgrywał najnowszego (13604) a konsole udupiło mi na 13599. Wgrałem 13599 i poszło od kopa.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum