1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX...cieplo....<??>

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez magicXD, Listopad 17, 2009.

1. magicXD

magicXD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wiatam ,,..zauwazylem dzisiaj zemoj xbox jest bardzo cieply od spodu konsoli..glownie w miejscu napisu na obudowie "xbox360"...czy to jest normalne??? mam konsole falcon...porownywalem dzisiaj z wydzielaniem ciepla konsoli z jaspera i roznica jest kolosalna...wiec jest jakis sposob aby zmniejszysc ilosc tego ciepla,zeby nie przegzac konsoli??i jak tak czy mozecie polecic jakis serwis do tego;D z gory thx

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    A masz konsole pionowo czy poziomo? ja zauważyłem, że moja poziomo się strasznie grzeje, a pionowo jest zawsze chłodna...

4. magicXD

magicXD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    To dlatego. Na dole konsoli jest zamocowana płyta głowna, która wydziela dużo ciepła i dlatego ten bok jest cieply. Jeżeli chcesz zmniejszyć temperature to wystaw konsole z szafki. Pamiętaj, że tym dłużej grasz tym cieplejsza konsola i dlatego może być tak kolosanlna różnica w stosunku do jaspera. Najważniejsze żeby konsola miała dobre chłodzenie. Sprawdź czy z wiatrków leci ciepłe czy zimne powietrze. Jeżeli zimne to coś może sie dziać.

6. magicXD

magicXD Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    konsola wydaje mi sie jest w dobrym miejscu ustawoina...i leci z tylu cieple powietrze na 100% ,zaraz sproboje pograc na konsoli usatawionej na lezaca,,,

7. HunterPL

HunterPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na to nic nie poradzisz ja w konsli (falcon) poprawiłem chłodzenie zwiększyłem napięcie na wiatrakach, dałem nową pastę i uszczelniłem tunel teraz nie mam tego problemu ;]

polecam ci metodę o której czytałem na tym forum podnieść konsolę o 1cm robiąc dodatkowe nóżki z zakrętek po napojach (podłóż 4 pod te oryginalne)

8. bemben1991

bemben1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rybnik
    Albo Kup Sobie InterCooler na allegro wydatek ok 50zł z przesyłką ale rożnica w temp. Kolosalna . i nie wymaga dodatkowego zasilania .

9. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Tym intercoolerem to kosnole można rozwalić w 3h. jest to najwiękrze badziewie jakie można kupic do xboxa.

10. bemben1991

bemben1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rybnik
    Co ty gadasz... ja InterCoolera kupilem prawie rok temu.. i działa konsola bezzarzuty a gram po 3h dzieniie .

Poleć forum