1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox classic problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mallur, Grudzień 14, 2012.

1. Mallur

Mallur Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich forumowiczów.
    Mam problem z grą na xbox classic, a mianowicie chodzi mi o Matrix Path Of Neo.
    Gra się uruchamia ale zacina się nieustannie a po pewnym czasie gry zacina się całkowicie i zmuszony jestem wyłączyć xboxa.
    1.Czy emulator gier xbox1 działa dobrze na xbox 360 czy taki problem występuje często?
    2.Czy da sie jakos rozwiazac ten problem?
    3.Czy po podlaczeniu xboxa pod inny telewizor(bez hdmi i z mniejszym wyswietlaczem) gra bedzie dzialac lepiej, czy to nie ma znaczenia?
    4.Czy zmiana regionu w dashu cos da?(PAL lub NTSC)
    5.Czy uruchomienie gry przez dashlaunch zrobi roznice np jak w przypadku CoD Black Ops 2?
    Dodam że mam oryginalny dysk z xboxa więc to nie wina dysku
    6.Czy podlaczenie ma znaczenie( kabel cinch vs RGB)

Z góry dziękuje za odpowiedz :)

Wczytywanie...

Poleć forum