1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBox Classic - softmod oraz zamiana HDD na większy >2016

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez hankie, Sierpień 10, 2016.

1. hankie

hankie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stolica Kociewia
    Witam,
    z racji rangi świeżaka zadaje pytanie tutaj.
    Mój Original ma softmoda. Od razu po kilku sesjach i rozeznaniu - zapragnąłem większego dysku.

OK- przy softmodzie i konsoli 1.6 nieco osłupiałem - skomplikowane toto bez chipa. Ale po przeglądnięciu materiałów z sieci natrafiłem na (paczki w opisie na YT):

Wygląda to po ludzku i całkiem prosto - czy to miałoby sens? Czy rzeczywiście szukanie kompatybilnego HDD jest takie trudne? Chciałbym coś ok 120 GB.

Tutaj także tutorial do softmoda - także 2016, z paczkami etc.:

Na teraz chodzi mi o wymianę dysku - czy ktoś próbował tej metody? To już kwestia opracowana z biegiem lat (jak mod Wii, w kilkanaście minut teraz) - chyba już nie jest to tak karkołomne?

2. Lotnik421 Xbox One

3. hankie

hankie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stolica Kociewia
    Pozwolę sobie na up. Szkoda że forum ma zasadę rangi świeżaka, może w docelowym dziale cośby się działo. Czy ktoś zajmuje się jeszcze Xem Classic?

4. chrabonszcz

chrabonszcz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    przy softmodzie nie radzę stosować tej metody bo cała przeróbka znajduje się właśnie na dysku; podmieniając dysk tracisz przeróbkę, proste
    metoda która opisałeś jest dobra przy czipie bo wtedy nie zależy Ci na tym co usuniesz z dysku bo instaler Ci to wgra.
    nie jestem pewien czy przy softmodzie nie ucegliłby w ten sposób konsoli

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Fakt. Mój błąd. Przy konsoli w wersji 1.6 z softmodem chyba jedynym bezpiecznym rozwiązaniem na większy dysk jest wlutowanie chipa aczkolwiek metoda z tym programem Chimp wygląda ciekawie.

Ostatnia edycja: Sierpień 15, 2016
  6. chrabonszcz

chrabonszcz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    moja wiedza z xbox classic stanęła w martwym punkcie gdzieś ok. 2009-2010 roku nie wiem co w chwili obecnej się wyprawia z tą konsolą i co za programy powychodziły więc być może jest coś na rzeczy ale usuwanie plików z dysku przy softmodzie to amen w pacierzu.
    widziałem na allegro chipy po 10,-

Wczytywanie...

Poleć forum