1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX Classic - wymiana wentylatora

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez siasin, Grudzień 8, 2015.

1. siasin

siasin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Chcę wymienić wentylator w moim pudle bo oryginalny jest głośny jak odkurzacz.
    Widziałem mody w których montują wentylatory 80mm ale ta opcja mi nie odpowiada, nie chce kaleczyć i wycinać obudowy.
    Planuję zakup wiatraka 70mm ale problem pojawia się w jego zasilaniu. Wszystkie jakie dotychczas znalazłem są na 12v a oryginał na 6v(chyba?) Jakieś porady? Chciałbym zachować regulację obrotów z poziomu dasha, jest to wykonalne? Jeśli nie da rady z regulacją obrotów to czy bezpiecznie jest podłączenie go pod zasilanie dysku?

Dzięki za wszelkie sugestie :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Crackeeer

Crackeeer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Oryginalny tez jest na 12V i co lepsze sterowanie odbywa się za pomocą napięcia a nie kontrolera więc każdy wentylator będzie działał z kontrolą obrotów.

Wczytywanie...

Poleć forum