1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Classic

Temat na forum 'Wycena ofert' rozpoczęty przez sorhed, Październik 26, 2014.

1. sorhed

sorhed Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Proszę o wycenę Xbox-a Classic w skład zestawu wchodzi:
    - Xbox data produkcji 3.08.2005r konsola zadbana subiektywnie oceniając mocne 7+/10 (10 to konsola nowa). Konsola przerobiona, zamontowany dysk 500gb (na dysku znajduje się kilkanaście gier), soft XBMC Evo. W miejsce 4 gniazda na pada zamontowany port USB. Tacka DVD często nie wysuwa się (znowu) już tego nie naprawiałem bo i tak nie korzystam z napędu ale jak zapewne wszyscy wiedzą jest to proste do naprawienia (napęd sprawny wszystko czyta).
    - Orginalny pad typu S wszystkie przyciski działają poprawnie, nie ma żadnych "luzów" kabel w bardzo dobrym stanie niepogięty, żaden fotel po nim nie przejechał. Jedna z gałek pozbawiona gumki.
    - Brak pudełka instrukcji i innych dokumentów
    - Kilka orginalnych gier w pudełkach:
    Death or Alive Xtreme Beach Volleyball, Lords of the Rings The Return of the King, Halo 2, Fifa Street, Soul Calibur 2, Death or Alive Ultimate (niestety część 2 gry zgubiona więc jest tylko 1) , Kingdom Under Fire Heroes, Star Wars Battlefront (sama płytka, znajduje się w jednym pudełku razem z DOA Ultimate). Gry i pudełka w takim sobie stanie, część w dobrym część porysowana.

Wszystkie modyfikacje wykonane przez użytkownika Mr Majster co potwierdzają plomby na konsoli. Jak znajdę (a na pewno znajdę) to jest jeszcze drugi nowy pad (używane może ze 2 dni) innej firmy dobrej jakości (nie jest to jedna z podróbek dostępnych na allegro za 20 zł).

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie co do ceny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    No to żeś pojechał.

5. sorhed

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    A można jaśniej? Bo nie wiem czy to dużo czy mało.

6. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Stanowczo za mało.

7. maciekww28

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wystaw na aukcję to zobaczysz za ile pójdzie

gry nikogo - jak kolega pisze w takim sobie stanie, warte może 25zł (jak się znajdzie chętny)
    pad jest super hiper ale bez gumki (graj bez lub kup - dodatkowy koszt) drugi pad jest ale go nie ma

pierwszego ixa kupisz za grosze, sam zrobisz softmoda - wycena adekwatna do zestawu, a jak ktoś uważa to za okazję niech płaci - kto bogatemu zabroni

1 osoba to lubi.
  8. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak tak patrze to kolega ma dysk 500gb wiec cena podskakuje do 200-250zl :) Sam dysk bez badow jest wart ze 130zl :)

9. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Dlatego nie wiem dlaczego dałeś " przydatne " temu postowi wyżej.

10. maciekww28

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    niech wystawi za 250zł, zobaczymy jak szybko się sprzeda :)

11. wojek_gacek

wojek_gacek XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    151
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    BB
    Ja za podobny zestaw z dyskiem 120 giga z chipem z jednym padem na aukcji dostałem 120 zl... z czego i tak sie cieszylem bo za konsole dalem 60 zeta z wysyłką ;)

12. sorhed

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    To, że znaleźć kupca na pierwszego Xboxa nie jest prosto to ja wiem:) Nie sztuką też jest wystawić konsole za wygórowaną cenę i narzekać, że ludzie nie kupują. Ale tak jak pisze dragon1493 sam dysk można za tyle sprzedać a z tym już nie będzie problemu. Czas na sprzedaż konsoli mam do końca roku więc mogę poczekać. I szczerze mówiąc jakbym miał konsole sprzedać za 120zł to nawet do kuriera nie chciałoby mi się iść, wolałbym ją schować na strych. Może za 40 lat bym ją odkopał i pokazałbym wnukom jak to kiedyś dziadek sorhed napier... w Halo 2.

13. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ja mam classica w folii i nikt nie chciał za 100zl. Lepiej to schować

14. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    ja swojego schowałem.

15. sorhed

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Też bym tak zrobił, szczerze mówiąc wcale nie chce sprzedawać swojego X-a ja uwielbiam swoje konsole :) co mi z 200-300 czy nawet 400 zł zaraz to wydam a Xbox Classic jest świetną maszyną (kto nie miał niech żałuje). Ale tam gdzie idę nie ma miejsca na moje Xboxy PSP PS2 i inne:( Mógłbym wszystko zostawić w domu rodzinnym ale znając moich rodziców jakbym za rok przyjechał okazało by się, że konsole zostały przeniesione do piwnicy między ziemniaki a marchewkę bo zawadzały. A naprawdę szkoda tych konsol bo to super sprzęt. Ale mi mdła historyjka wyszła...

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum