1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox classic

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez noninja, Wrzesień 24, 2016.

1. noninja

noninja Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Serdecznie .
    Przed wczoraj stalem sie szczesliwym nabywca xboxa classic (czarny) nie przerobiony.
    Chcialbym zapytac czy mozliwe jest przerobienie konsoli w taki sposob jak np :

W zwiazku z tym mam kilka pytan:
    1. Musze konsole przerobic kupic jakis chip itp?
    2. Czy dysk 120 gd ata od PC sie nada?

Moglbym Prosic o jakas wskazowke jakie co musialbym zrobic krok po kroku.
    Z gory Bardzo Dziekuje za kazda pomoc w tym temacie.
    Pozdrawiam Wszystkich :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mroczny_x

mroczny_x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam według mnie najprostszym rozwiązaniem będzie pobranie XBMC ja wybrałem kompilacje Junk XBMC Full/Lite i tam jest możliwość soft moda co do samej procedury nie będę się wypowiadał ponieważ mój Xbox ma chipa i nie musiałem tego robić. A dysk się nada pod warunkiem że zrobisz softmoda lub założysz chip ale to wymaga już pewnych zdolności manualnych.

Wczytywanie...

Poleć forum