1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox - CoD MW2 - Przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BossSLU, Maj 24, 2011.

1. BossSLU

BossSLU Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Posiadam konsole Xbox, ostatnio ściągnąłem grę "Man vs. Wild" na systemie NTSC jak się okazało.
    Po próbie uruchomienia, Xbox wymagał aktualizacji, więc ją wykonałem (Konsola nie ma i nigdy nie miała dostępu do internetu).
    Po aktualizacji gra dalej nie działa, tak samo jak CoD MW2, w którego wcześniej grałem. Inne gry jak Fifa10, C2, czy JC2 działają.
    Gdy uruchamiam MW2 lub Man vs Wild wyskakuje informacja, że nie można odczytać płyty. (Próbowałem przetrzeć szmatką).
    Teraz pytanie, dlaczego nie działa CoD, i jak można to naprawić?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    wypal jeszcze raz calla i sprobuj odpalic,moze plyta sie zrysowala lub cos zlego sie z nia stalo,a gry NTSC nie odpalisz na PAL-owskiej konsoli...co innego NTSC-U inaczej RF

4. dav10

dav10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gliwice
    Jeśli chcesz odpalić COD:MW2, przed nagraniem przeleć go programem abgx360 1.0.5 i wtedy wgra ci się patch, żeby ominąć AP 2.5. Skorzystaj z poradnika:http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html
    Jeśli pojawi się taki napis w abgx360 AP25 replay sector is currently verified to znaczy że już jest wgrany patch. Wtedy wystarczy nagrać grę i grać. I trzeba mieć firmware LT+ na Xboxie. W naszym kraju działają gry PAL i Region Free czyli RF, więc NTSC ci nie pójdzie, bo NTSC działa tylko w USA. A napisz jeszcze jaką masz wersję dasha i jakich płytek używasz i prędkości do nagrywania.

Wczytywanie...

Poleć forum