1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox.com problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez cjb, Lipiec 30, 2008.

1. cjb

cjb Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA
    Mam problem z zarejestrowaniem się na xbox.com otóż przy Windows Live ID nie ma opcji next i rejestracja stoi w miejscu a pozatym pisało mi że mój Gamecard jest zajęty oO

2. Lotnik421 Xbox One

3. jackass

jackass Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: xbox.com problem

Spróbuj usunąć ciasteczka możne pomoże.

4. cjb

cjb Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    SILESIA

nic, ciasteczka nie pomagają, dalej przy zakładce Windows Live id wyskakuje
    "Your Windows Live ID is your ticket to all the good stuff on Xbox.com, including the amazing new My Xbox features!
    " co mam robić ? :'(

5. jackass

jackass Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

jeśli masz już aktualne konto to na założone na swoim xboxie to wystarczy się zalogować na stronie. Dlatego twój gamecard jest zajęty.

Wczytywanie...

Poleć forum