xbox core

liquid84

Świeżak
Świeżak
witam mam pytanko
mam mozliwosc kupienia xbox core
2 pady
512 mb

za cene 480 zł
jak myslicie opłaca się ?
xbox 360 ze stanów nie uzywana
i powiedzcie core to ta nowa ?? to ta w ktorej wystepuje rod czy ta juz poprawiona ?
 

Blanco09

Banned
Użytkownik
Jest to jedna z pierwszych konsol. stara GPU i CPU czyli wieksze szczescie do RODA:D
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Nie bierz tego !! ta edycja została już dawno wycofywana z produkcji :D lepiej poluj na jakiegoś Falocna za 500 zł z Allegro ( często można dostać ) a jedynym plusem tej konsoli jest dodatkowy pad ale co zrobisz jak ci się konsola zepsuje ? za 2 pady może dostaniesz 200 zł za kartę może dostaniesz ze 100 zł no i za konsole może ze 100 więc praktycznie jak ci się zepsuje to masz jeszcze 400 zł :D
 

liquid84

Świeżak
Świeżak
no spoko ale jak jest gwarancja to mi wymienia jak ROD wystapi :D ? tak ?
 

Arctik

Użytkownik
Użytkownik
Zależy jaka jest data produkcji. Bo na rrod jest 3lata gwarancji , zresztą nie jestem pewien co do core bo go już nie produkują. :D
 

liquid84

Świeżak
Świeżak
ok czaje a powiedz mi ile kosztuje jakas przerobka xboxa zeby rod sie nie pojawil ? cały czas mowa o tym core
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Nic ci nie da pewności przed rodem nawet najlepsza przeróbka fakt można wymienić pastę i wstawić x-clamp w gooogle znalazłem to


Jak wiecie kiedyś na pewno pojawi się RROD w waszej konsoli ....aby temu zapobiec wykonaj następujące mody.



1.Izolacja tunelu wentylacyjnego.

2.Przerobienie wentylatorów na 12v lub 8v.

3.Wytnij podziurawioną blaszkę za wiatrakami .

4.Zamontuj dodatkowy wiatrak (taki ,który opracowałem w dziale tuning ).

5.Zamontuj radiatorki na pamięci RAM.

6.Zamotuj whisperers Talismona (60% bardziej wydajne niż fabryczne wiatraki i bardziej ciche).

7.Konsola powinna leżeć w miejscu gdzie jest chłodno i gdzie jest dobra cyrkulacja powietrza nie stawiać do szafki! .

8.Jak już napisałem konsola musi leżeć poziomo zrobić nóżki aby wszystkie otwory mogły oddawać powietrze.

źródło http://xboxmasters.pl.tl/ZAPOBIEGANIE-RROD.htm
 

Arctik

Użytkownik
Użytkownik
Jak już wspomniał anarchymen nie warto pakować się w core :] Można jeszcze dokupić intercooler ale podobno to nic nie daje a nawet zdaniem niektórych może to zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia RROD:D. Moim skromnym zdaniem już bardziej opłaca się troszke dołożyć i kupić nowego Xboxa Arcade on przynajmniej ma wejście HDMI co daje lepszą grafike i jest mniej awaryjny.
 

liquid84

Świeżak
Świeżak
a do core jest kabel pod monitor ?
czy jest wejscie pod kabel do monitora ?
 

liquid84

Świeżak
Świeżak
moim zdaniem
to dwa pady bez przedowowe jakies 300zł
karta pamieci jakies 100zł
4 gry - jakies 100zł
to jak rod wystapi i sprzedam konsole za 50zł to i tak do przodu wyjde tak czy nie :D ?
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Do xboxa możesz stosować kabel taki KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 GOLD KX1 (629749252) - Aukcje internetowe Allegro
Ta wersja nie posiada wejścia Hdmi :D

Edit
Wątpię że sprzedaż za 300 zł pady :D bo patrzeć na to wyjdzie ci 500 zł za wszystko :D + 100 zł za konsole to z 600 zł ;D więc weź kup konsole sprzedaj wszystko i kupuj Falocona :D
 

prolo3

Użytkownik
Użytkownik
Za 2 pady dostaniesz 200zł.
Za kartę 100zł.
Za xboxa z rodem dostaniesz 200zł (a ten przecież działa). Ja bym brał bo będziesz miał xboxa aż ci się nie zepsuje a potem sprzedasz wszystko i wyjdziesz na czysto.
 

xbox666szatan

Użytkownik
Użytkownik
ja bym tego nie bral...
-jest z usa wiec pewnie ntsc.
-gwarancji juz pewnie nie ma bo core to jak sie domyslam najstarszy model.
-za pady uzywane to wezmiesz ze 150zl, moze troche wiecej.
-nie kazdy podejmie sie przerobki tego cacka.
-konsola bardzo awaryjna.
-jesli ktos mysli ze wezmie 200zl za cora po rrodzie to jest smieszny, widzialem falcony w idealnym stanie po 3 czerwonych za 100zl, a starsze wersje to nawet za 60zl z wgranym ixtreme 1.4.
 

nmr88

Użytkownik
Użytkownik
Mój kumpel miał wersje Core. Kupił ją jak weszła a w zeszłym tygodniu ją sprzedał. Żadnych awarii od nowości :). Ale to już się nazywa szczęście...

BTW. Miał nie przerobioną i grał na oryginałach może dlatego konsola postanowiła się wyjątkowo nie zepsuć :D
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ja bym nie brał bo konsola jest z USA wiec jest NTSC, oraz jest to stary model 90nm. Wystąpienie ROD-a jest duże.
Co do sprzedaży. Sprawdz najpierw ceny.
Za 2 pady dostaniesz ok. 160 zł :)
 

ogrodnik

Świeżak
Świeżak
Jak chcesz to go weź. Konsola napewno ntsc, ale po przeróbce będzie Ci chodziła każda gra w region free.
Naprawić ROD'a to naprawde łatwizna, potrzeba tylko paste do mycia zębów (najlepiej zwykłą białą, bez żadnych miętowych pasków itp:D), kilka śrubokrętów i około 2 godziny wolnego czasu.
Konsola nie ma wejścia hdmi, ale nawet na zwykłych czinczach można "wydusić" rozdzielczość hd ready, czyli 720p.
Więc jak naprawde nie masz już kasy, to weź tego core. Ja mam arcade jaspera za 800zł, ale nawet jak miałbym możliwość wziąść core za 300zł to bym go nie wziął. Chociażby dlatego, że mam lite-on'a (mniej rysuje płyty, ciszej chodzi) i zasilacz 150w, czyli mniej wydanej kasy za prąd:D
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ten xbox nie ma na 100% gwarancji bo core już żaden nie ma gwarancji został wycofany z produkcji i na niego nie ma gwarancji a i nie bierz go bo prawie na pewno będzie rrod no i nie ma wejścia hdmi .
 

ogrodnik

Świeżak
Świeżak
Ta konsola jest w sam raz na "eksperymenty", możesz się na niej sam nauczyć przerabiać, naprawiać roda...:D
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ogrodnik ta konsola na eksperymenty jest idealna ale autor chyba nie chce konsole na eksperymenty tylko żeby sobie pograć jak ktoś będzie chciał sobie naprawić rroda samemu to kupi sobie na allegro konsole za 200 zł z rrod.
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
480 zł za konsole do eksperymentów bym nie dał :D
 

Do góry Bottom