xbox czasem nie czyta plyty

starydran

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam mam pytanko co moze byc przyczyna ze czasem nie rozpoznaje mi dysku ? plytka jest lekko porysowana ale tragedii nie ma wiec chyba to nie jest przyczyna czasem czyta bez problemu ale neiraz musze 3-4 razy wysuwac i wsuwac zeby ruszla mam tylko 1 gre jest to przerobka na lt 3.0
 

fifi88

Użytkownik
Użytkownik
wyczysc laser, jak nie pomoze wymien
 

starydran

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
powalilem reka troche w niego jak byl wylaczony i narazie czyta ladnie gre oby nie bylo zby czesto tego problemu bo ja to nawet nie wiem jak to wyczyscic a tym bardziej wymienic
 

Bugal

Banned
Fifi źle to sformułował, nielaser tylko soczewkę lasera - banalny zabieg. Ile lat ma konsola? Był wymieniany laser/napęd?
 

starydran

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
konsola z maja 2011 roku nie wiem czy bylo cos wymieniane bo dostalem ja 2 mce temu :)
 

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze możesz jeszcze podkręcić moc lasera. Jak? Szukaj na forum. Było wiele razy. W każdym razie potrzebny będzie miernik.
 

fanhorizon

Użytkownik
Użytkownik
powalilem reka troche w niego jak byl wylaczony i narazie czyta ladnie grc
Idąc tym tokiem rozumowania - spuść go z 10 piętra
to będzie chodził jak nówka.
 

dragon1493

Banned
konsola z maja 2011 roku nie wiem czy bylo cos wymieniane bo dostalem ja 2 mce temu :)
To nie wina laseru, moj slim tez cierpi na to co jakis czas, wystarczy konsole postawic do pionu i troche poruszac nia na boki zeby czujnik sie ulozyl i spowrotem dac do poziomu i odwrotnie jesli Twoja konsola stoi tylko rob to na wylaczonej konsoli :). Konsola bedzie czytala normalnie plytki :).


Wysłano z Motorola Moto G
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
To nie wina laseru, moj slim tez cierpi na to co jakis czas, wystarczy konsole postawic do pionu i troche poruszac nia na boki zeby czujnik sie ulozyl i spowrotem dac do poziomu i odwrotnie jesli Twoja konsola stoi tylko rob to na wylaczonej konsoli :). Konsola bedzie czytala normalnie plytki :).


Wysłano z Motorola Moto G
Te rady wymyśla na poczekaniu? Czy masz zestaw odpowiedzi losujesz do danego posta... czujnik się ułożył [emoji1] .
OCZYWISCIE ZE TO LASER
 

dragon1493

Banned
Jakos mojej konsoli to pomaga jak czasami nie wykrywa mi plyty w napedzie za 1 wsunieciem tacki.

Wysłano z Motorola Moto G
 

starydran

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a da sie ten laser jakos wyczyscic bez rozkrecania ?
 

wojek_gacek

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Są takie plyty do czyszczenia lasera ale ja tego nie stosowałem w klocku. Więc może sie wypowie ktoś kto miał z tym styczność; )

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

fanuugier

Świeżak
Świeżak
Używałem takiej właśnie płyty do czyszczenia lakieru ale w moim przypadku to niestety nic nie dało niestety. Takie coś się może sprawdzić ale przy jakiś mniejszych uszkodzeniach bo tak to niestety nie daje jakiegoś porządnego efektu co było dla mnie wielkim bólem

------
Czego szukasz, znajdziesz tu http://nataliabednarek.yolasite.com/ prawda że ciekawa oferta!
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom