1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox czy ps3?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez SlaSher, Wrzesień 17, 2010.

1. SlaSher

SlaSher Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Braniewo
    Jestem użytkownikiem Xboxa od ponad dwóch lat i mam zamiar sprzedać moją bieżącą konsolę, bo jest po prostu przerobiona i zbanowana.
    Nie mam zamiaru przerabiać następnej konsoli, doszedłem do wniosku, że od tego roku mogę sobie pozwolić na oryginały i grać online bez obawy o bana.
    I tu do was kieruje pytania.

1. Xboxa znam na wylot, jednak nigdy nie widziałem ps3 w akcji ani nie trzymałem od niego pada, która konsola tutaj wygrywa pod względem wygodności grania?(zapewne Xbox, jednak chce poznać opinie wielu ludzi).

1.1 Czy na padzie od ps3 gra się tak samo łatwo w fpsy i slashery jak na xboxie?

2. Jak wiadomo Xbox posiada płatny abonament na granie online a na ps3 takowej opłaty nie ma. Jak duża jest przepaść między płatną rozgrywką a darmową?

3. Uważacie, że która konsola jest bardziej "przyszłościowa"? Nie chodzi mi o Kinecta ani o Move'a, chodzi mi o gry i możliwości obydwu konsol.

Z góry dzięki.
    Slasher

2. Lotnik421 Xbox One

3. pieczq

pieczq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1.oba pady są bardzo wygodne chociaż ja wolę zdecydowanie od xboxa
    1.1.tak
    2.tego nie wiem bo nie gram online
    3.skoro microsoft nie wypuszczał nowej konsoli tylko zmniejszył to oznacza że konsola jeszcze przez długo długo posłuży,wiadomo PS3 ma bluray napęd jest bardziej nowoczesny

ps
    Bierz Xboxa .

4. Koldy

Koldy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Na podkarpaciu
    Gdyby było mnie stać na oryginalne gry to brałbym PS3 i cieszył się netem za free.
    Tyle ode mnie.

5. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    http://xboxforum.pl/off-topic-f45/czy-kupic-xboxa360-czy-ps3-35362.html

Temat kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum