1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox czy telewizor, a może coś innego?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lesiu106, Kwiecień 13, 2011.

1. Lesiu106

Lesiu106 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mam taki dziwny problem:
    gdy włączę konsolę, to przez jakiś czas [2 minuty chyba] obraz jest zniekształcony i czarno-biały. jak podociskam kable do konsoli i telewizora, to się nic nie dzieje, dopiero po chwili wraca do normalnego stanu. i tu nasuwa się pytanie:

Problem leży w konsoli, telewizorze, czy w czymś innym, np. kablach lub złączach?

2. Lotnik421 Xbox One

3. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W telewizorze. Miałem kiedyś starego grata crt i przez 10 minut nie było obrazu bo musiał się nagrzac ;P Pewnie i twój telewizor się nagrzewa. Xbox podaje tylko sygnał więc nic mu nie jest

4. Lesiu106

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale ten tv nie jest taki stary. mam go dopiero rok.

5. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Jakim kablem podpinasz konsole ? Sprawdź na innym TV, zmień kabel, jak masz możliwość to podłącz pod monitor i sprawdź czy problem nadal występuje

6. Lesiu106

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    podłączam za pomocą oryginalnego kabla i złączki EURO-SCART

7. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Jeżeli nie masz możliwości podłączenia konsoli pod inny TV to weź ją do kolegi, albo po prostu zmień kabel ...bo inaczej nie dowiesz się po której stronie leży wina, być może jest to wina kabla i będziesz musiał go wymienić...no ale mogę się też mylić :p

8. Lesiu106

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dobra, dzięki. problem sam się rozwiązał. dzisiaj włączyłem konsolę i było już normalnie. temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum