1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Dashboard NXE 360 Update 2.0.12606.0

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez dziend0bry, Październik 23, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica

Xbox 360 NXE Dashboard Update 2.0.12606.0

Information:
    The latest Kinect Dashboard Beta, released on 23/10/2010.
    This does contain the avatars, however the 360 is not flashing them. (need to look into this?)

How to install:
    1.) Extract the contents of 2.0.12606.0.zip
    2.) Put the $SystemUpdate folder in the root of a CD or USB Stick (Must be FAT or Fat32 formatted)
    3.) Insert the CD or USB Stick into your Xbox 360 console.
    4.) You will be automatically prompted to update with a USB stick, with a CD / DVD it should say Mixed Media Disc, power down the 360 and power it on again. You should be ask to update before the 360 boots to the dashboard.
    5.) Once the update is complete your Xbox 360 will restart then boot up to the new dashboard. Enjoy!

InsaneNutter has created a video to try and help those of you who are having problems:

Download:
    Xbox 360 NXE Dashboard Update 2.0.12606.0

Bardzo bym prosil i nie DYSKUTOWANIE na tematy "banuje LT???????????" "a moge se pograc na iksie 1.6 po live xDDDDDDD?"

dziekuje.

Nie wiem co jest grane, ale znowu informacje zostaly uaktualnione i to jest NIBY oficjalny dashboard..

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    WTF? 2.0.12606.0? Przecież 2.0.12603.0 - miał być oficjalny :p

4. dziend0bry

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Tez tak myslalem. Ale na ostatnim screenie juz nowa informacja, ze jest to 2.0.12606.0 natomiast wczoraj bylo napisane 2.0.12603.0

5. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    o widze , że jest jeszcze nowszy.;)

Ciekawy jestem , czy teraz znajdzie się jakiś hardcore , który przetestuje ten dash , na ixtreme LT 1.1.;)

6. dziend0bry

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica

NIE!! zaden hardcore, nie!! nie!!! PROSZE WAS, BEZ SPAMU NT. LT I INNYCH BADZIEWII!

@down takich tematow bylo juz bodajze 4, nie mam zamiaru pisac nowego postu i spamowac razem z toba

7. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
  8. dziend0bry

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    zainstalowalem to! jesli sie przelamiecie i to wrzucicie, to pamietajcie O WYCIEGNICIU PENDRIVE Z KONSOLI PO UDANEJ AKTUALIZACJI, BO NIE BEDA WAM GRY DZIALAC

9. Hextor

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Ale w którym momencie trzeba tego pena wyjąć?

10. dziend0bry

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    Gdy juz cie do dasha wrzuci po aktualizacji. Jak bedziesz mial wlozonego, to przy probie uruchomienia gry będzie "wyczysc plytke szmatka"

11. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    no ale to za każdym razem trzeba mieć tego pendrive włożonego i go później wyciągnąć.?Czy tylko pierwszym razem , jak robimy update ?
    A czym się różni ten dash od tego 12603 ? są jakieś niezauważalne poprawki?

12. dziend0bry

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    nie, nie. tylko zaraz po aktualizacji go wyciagnij i wyrzuc z niego folder $system update

ja zadnych zmian nie widze. ale Xbox LIVE zadziała w ten wtorek bankowo

13. T0Mmy

T0Mmy Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Jak w przypadku wcześniejszej oficjalnej niby wersji :) zainstalowałem i tą . I co dalej powiem nic się oczywiście nie stało (chodzi mi o blokadę napędu ) . Ładnie to wszystko wygląda chociaż mam to w d. bo wolę grać na konsoli niż oglądać jakieś avatary . Oczywiście do live nawet nie próbuje łączyć bo zapewne będzie ban , a jak zapewne wiadomo konsole z banem ciężej sprzedać jakby co . Jak ktoś mi wierzy niech zainstaluje i nie pisze mi spamu na pw .

14. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    no i dzięki za przetestowanie . Jesteś hardcorem.;d;d;d;d;d;d;d;d TOMmy. też go wgram.;)

15. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    Witam, bardziej na logike ludzie.Taka niespodzianka jak blokowanie napędu itp nie powinna być w publicznej becie bo chodzi o suprise we wtorek.TYLE ,koniec spekulacji

16. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no niby masz racje ale powiedz mi skąd Wy macie te informacje ze niby maaja blokowac napędy albo banowac? Na stronie microsoftu pisało? bo sie ciągle nad tym zastanawiam i jak dla mnie to wszystko bzdura, ktos puscił plotke i tyle, moze i sie mysle poczekamy do wtorku ale ja zakładam ze kazdy podłaczy konsole zaktualizauje i banów tez nie będzie. Moze sie myle , moze nie , zobaczymy.

17. szela_512

szela_512 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Choszczno
    no ja też tak uważam.;)

18. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
    ,ja nic nie rozgłaszam o blokowaniu napędu.Patrząc co było rok temu to scenariusz będzie taki:

26 paz update dash'a (rok temu 8955 był 28 paź 2009).
    tydzień MS bedzie zbierał dane
    2 listopada polecą bany (może z niespodzianką- ale to sie okaże)

19. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    'Plotka' wyszła z tego, że analizując dump nowego dasha z kinektem znaleziono jeden nowy plik o nazwie fcrt.bin - co się rozwija na Firmare challange response table. Kilka osób na xbh które wiedzą ocb potwierdziło, że jest to plik który potrafi wykryć zmodyfikowany fw.
    Plik może dotyczyć tylko i wyłącznie slima, nikt tego nie wie. Zwłaszcza, że niedawno comodore4eva sam wyklepał na ircu, że:

Czas pokaże co z tego wyjdzie. Niektórzy naprawdę ostro panikują, na 101% nie będzie czegoś takiego, że instalka dasha we wtorek = autoban. M$ jeżeli będzie w stanie coś wykryć, to banicje włączy pewnie w połowie listopada, aby nakręcić sprzedaż konsol, gier (cod m.in)

A lt dla slima strzelam, że wyjdzie na gwiazdkę. Tak jak to było z 1.50 dla litków 2 lata temu :D

20. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie twierdze ze Ty cos rozgłaszasz poprostu tak ogólnie pytam, co do banowania to mozliwe ze bedzie tak jak w tamtym roku tylko jesli tak będzie to oni juz mogli sprawdzic te konsole i niedlugo zacznie sie fala, bo ja w tamtym roku nie podłaczałem konsoli (sierpien, wrzesien , pazdziernik ) do neta bo mnie nie było, i jak wrociłem do domu to podłaczyłem do live i grałem normalnie a potem dopiero przeczytałem ze jest fala banów, ale juz bana nie dostałem a grałem cały czas potem Więc jesli oni skanuja te konsole i szukaja przerobionych to moga robic to nawet w wakacje zeby nikt sie nie zorientował. To tylko oczywiscie moje przypuszczenia, bo jak oni to robią to nikt z nas nie wie i sie pewnie nie dowie nigdy.

21. leonheart

leonheart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Być może ban napędu dotknie tylko slimy. Tak sobie myślę, że mogli przygotować go na taką ewentualność. Jak mieli by banować starsze wersje, to możliwe, że robili by to wcześniej. Poczekamy zobaczymy, ale ciekaw jestem.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum