Xbox Dashboard NXE 360 Update 2.0.12606.0

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Paso_holik

Użytkownik
Użytkownik
tak jak ktoś tam wkleił linka na xbox-scene , piszą aby nie aktualizować na nowy dash to lepiej tego nie robić, i nie panikować bo ja naprawdę nie rozumiem po co to robić jeśli gry tego jeszcze nie wymagają lub ktoś nie kupuje kinecta. To jaki jest cel aby aktualizować. A może jeśli się np. zejdzie z wave 6 na 3 to będzie Fable 3 działać?? a Fable z tego co pamiętam nie zgłasza żadnych chęci aktualizacji.
 

Dzefii92

Użytkownik
Użytkownik
właśnie włączam xboxa i nie wyskakuje mi aktualizacja,to chyba FAKE ze to dziś
 

tymon1988

Użytkownik
Użytkownik
właśnie włączam xboxa i nie wyskakuje mi aktualizacja,to chyba FAKE ze to dziś
spokojnie, test dopiero 9:53, powinna być niebawem...
 

malyr

Użytkownik
Użytkownik
hamburgery muszą wstać, dotrzeć do pracy, kawka i do boju, pewnie koło południa się pojawi o ile czegoś nie zepsują :)
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
na 100% dzisiaj. czytałem na zagranicznym forum że potwierdzone zostało przez MS. na tamtym forum też myśleli że nie dzisiaj i napisali do jakiegoś kolesia z MS i potwierdził że na bank na dziś :D
 

soczek87pl

Użytkownik
Użytkownik
Ale mam stracha. Mam Samsunga z ixtreme 1.4 i pierwszą wersje tej bety. Konsolka w reballingu ale boje się jak to będzie z tymi Simsami i Fable. Nie dość że szkoda płyt to jeszcze nie wiadomo jakie prognozy na przyszłość z odpalaniem kopii.
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
a najgorsze jest ze dzis DLC do RDR !!
 

Nagash

Użytkownik
Użytkownik
na 100% dzisiaj. czytałem na zagranicznym forum że potwierdzone zostało przez MS. na tamtym forum też myśleli że nie dzisiaj i napisali do jakiegoś kolesia z MS i potwierdził że na bank na dziś :D
u Majora Nelsona cisza... Obstawiam, że dopiero 4 listopada będzie. Zwłaszcza, że zawsze było jakieś info wcześniej rzucone i aktualizacje pojawiały się o 11 naszego czasu.
 

wepster88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Uff ... a ja miałem przerabiać w zeszłym tygodniu konsole. Na szczęście cały czas się zastanawiam, więc nie mam problemu z tą aktualizacją. Właśnie siedzę z włączoną konsolą i co chwile zerkam czy już coś wykryło, ale jak na razie cisza ... może rzeczywiście będzie dopiero 4 ?
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
pożyjemy zobaczymy :D
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
potwierdzenie tego co pisalem wcześniej :p

Xbox.com | Xbox LIVE Discussion - New Dashboard
 

Denpasar

Użytkownik
Użytkownik
wo wam tak zależy na tej aktualizacji będzie to będzie czy to najważniejsza rzecz na świecie nowy Dashboard dla konsoli ???
 

CasperPL

Użytkownik
Użytkownik
już mnie tester aktualizacja 2.0.12607.0 jeśli nie ma update, i powinna to 28 października.
 

Nagash

Użytkownik
Użytkownik
Kolejna beta- nie finalna...
 

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Może przynajmniej fable ruszy :) wstawia ktoś ew link ?
 

Fydeus

Użytkownik
Użytkownik
To jak sądzicie za ile możemy się spodziewać nowego Dashboardu ?
 

Dzefii92

Użytkownik
Użytkownik
nie wiadomo czy dziś będzie znając M$ to będzie 4listopada ;/
 

cieszymir

Użytkownik
Użytkownik
Nic tylko czekac...^^
 

Fydeus

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie pisali że czytali na zagranicznych forach że dziś ma być, poza tym Microsoft podobno potwierdził rzekome dzisiejsze wyjście Dasha
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
they added protection to this beta dashboard so thet even if you have a undetected drive it will block non retail discs so unless theres a way hackers can mod the update to remove it the pirated days are over for this new dashboard

but like they say when theres a will theres a way.

I updated to 2.0.12581.0 and can play any of my backups that I have tried on my benq 1.61, but one. I tried Fable 2 and it wont load my save. It just sits at the loading screen and will never complete the load. Seems strange that the Fable games are affected and not any others. I am going to wait until abgx verifies fable 3 to burn.

No to lipa, Update 2.0.12606.0 to wyciek z zabezpieczeniami nie wiemy czy wogóle bedzie możliwe teraz
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom