1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox dla totalnego świeżaka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maxelek, Czerwiec 6, 2011.

1. Maxelek

Maxelek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc tak, na Xboxie grałem dwa razy, raz w Fife 10 u kumpla nawet podobało mnie się. Drugi raz grałem rok temu u innego kumpla w jakąś strzelankę, nie pamiętam nazwy. Sterowanie jak dla mnie było tragiczne ... Bardzo trudno było trafic we wroga ... No ale nic, mam parę pytań.
    1. Jakie model Xa mi polecacie, z góry mówię nie jestem zbyt bogaty.
    2. Warto kupic używanego Xa ?
    3. Jakie gry byście mi polecili : na PC zachwycałem się AC 1, grałem parę godzin w dwójkę, jednak co pół h mi się wyłączała ( za słaby komp) Uwielbiam RPGi (Gothic 4 (1,2,3 po prostu mi się nie podobały), WoW, Aion itp.) chociaż tak naprawdę najbardziej mnie kręci piłka nożna, większośc meczów Barcy w tym sezonie widziałem :) Strzelanką dobrą też nie pogardzę ( kiedyś przez parę miesięcy CS, później CoD 1,2, nawet kupiłem CoDa MW 2 na PC, niestety nie działa :( )
    4. Osobiście planowałem kupic Xbox Live Gold na rok, żeby miec spokój i żeby nie płaci co miesiąc 30 zł, co o tym sądzicie ?

Jak coś jeszcze przyjdzie mi do głowy dopiszę. Z góry dzięki za rady.

PS. Mam 16 lat.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1) Slim z dyskiem albo bez, zależy ile masz kasy. Bez dysku nowego kupisz już za 650 zł.
    2) Używanego nie polecam, nie ma to jak nowe.
    3) Gier jest tyle, że sam będziesz musiał coś sobie znaleźć, większość jest na PC i konsole, nie licząc strategii do których pad się nie nadaje. Jeśli chcesz grać przez neta to koniecznie FIFA - grałem wiele godzin na xbox live i przeżycia świetne. Jeśli chodzi o celowanie to się wyskilujesz i jeszcze zapomnisz jak się grało na myszce.
    4) Najlepiej kupić na rok, wychodzi taniej. Wraz z nowym xboxem bedziesz mial pierwszy miesiąc za free.

4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    z nowym masz 3 miesiace za free (po miesiącu na trzech kontach)

5. RoGu

RoGu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gorzów Wlkp
    1. polecam slima 250gb, w granicach 850zł - 900zł można trafić ## XBOX 360 SLIM 250GB # GWARANCJA 250 GB # SKLEP (1653257286) - Aukcje internetowe Allegro a jak to za dużo to elite używany coś w granicach 600zł
    2. nie wiem
    3. Polecam gry od rockstara GTA IV, RDR czy najnowsze L.A Noire
    4. Z prostych wyliczeń wynika, że mniej wydamy kupując odrazu na cały rok oraz nie trzeba bawić się w co miesięczne przedłużanie golda.

Zapewne w okolicach jesieni microsoft wprowadzi dodatkową usługe Xbox live diamond który będzie dodatkowo zawierał dostęp do telewizji

6. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Może lepiej napisz jakie widełki cenowe wchodzą w grę?

7. Bongowiec_PL

Bongowiec_PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Konin
    Kupilem slima pol roku temu bedac kompletnym swierzakiem. I jest swietny :D. Polecam Ci kupic Assassin Creed Brotherhood, na multi Red Dead Redemption i Gears of War 2

8. Hekko

Hekko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kup AC BH i AC 2.
    Kup wiedźmina 2 jak wyjdzie :)

9. Maxelek

Maxelek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm, widełek cenowych na chwilę obecną nie ma. W wakacje jadę za granicę i to co kupię zależy od tego ile zarobię. Ale myślę, że 400 euro na loozie będzie, przy dobrych wiatrach 500 E. Za to chciałbym kupic Xa + Golda na rok + gierki

Zakładając, że kupię Xa Slima 250 GB + Golda na rok +
    400 eur = 1500 zł
    900 zł + 150 zł = 1050 zł

Zostanie mi około 400-500 zł na gry, jeżeli kupiłbym Xa 4 GB zostałoby około 700 zł
    Chciałbym was zapytac, czy mając gry na dysku chodzą one lepiej ?
    Oglądałem gameplaye wielu gier i do gustu przypadły mi :
    - Red Dead Redemption ( Tu pytanie, czy dużo ludzi nadal gra w multi ? ) 100 zł
    - Fifa 11 (mus) 100 zł
    - L.A noire (świetne gameplaye) 150 zł
    - Alan Wake (o tej gierce też myślałem :( ale to już chyba kasy zabraknie)

Kolejne pytanie, ile może kosztowac Fifa 12 w dniu premiery na Xa ? Jako fan tej serii musiałbym ją miec :)

10. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
  11. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Kup sobie nowego slima z 250 gb dyskiem do tego 2 gry Fifa 11 i Battlefield Bad Company 2 z RPG czekaj na wiedźmina 2 na xbox'a jak masz za słabego kompa.

12. xRazor

xRazor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łomża
    Tania gra, w dodatku zachwycająca (właśnie kończę). Tytułów na X360 (tych porządnych) jest dużo. Wystarczy że będziesz miał kilka dobrych gier, a na Gametrade.pl będziesz mógł się spokojnie wymieniać i oszczędzać dużo kasy. W dodatku takie gry jak Bad Company 2 wciągną cię w multi na całe miesiące.

13. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Szkoda, że zabranie ci kasy na Alana, bardzo dobra gra :D Fifa tak samo, jak i większość gier w dniu premiery będzie kosztowała 170-199 zł ale cena dość szybko powinna spaść, więc na razie możesz kupić 11 - na multi gra masa ludzi.

14. Ciastek

Ciastek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Alana można kupić już za 69zł kolekcjonerke za 79zł tanio bardzo.

15. Maxelek

Maxelek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okej, czyli Alana też kupię, ponawiam pytanie czy ktoś gra w multi RDR ? Gra sama w sobie wygląda świetnie. Tytuły które na 100 % kupię :
    - Fifa 11
    - Fifa 12
    - Alan Wake
    - BF BC 2

@edit
    Next question :) Na którym padzie gra się lepiej w Fife tym od PS3 czy może od Xa ?

16. Bartxdark

Bartxdark Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam kupić jakąś używkę z przeróbką, bo to ekonomiczniej wyjdzie :p

Jak coś PM, mam ofertę :D

17. Bongowiec_PL

Bongowiec_PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Konin
    Pad od iksa lepszy, 250gb lepiej, laser sie nie psuje jak gry chodza z dysku, oraz samego Xboxa prawie w ogole nie slychac ,ze chodzi.

18. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Z tego, co się orientuje to w RDR gra mało osób, widziałem gameplay i mówili, że nic rewelacyjnego. Typowe gry multi na x'a to cody, gearsy, halo i fifa - tam nigdy nie zabranie graczy i zawsze online jest kilka tysięcy osób.

19. EndiM

EndiM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pad od Xboxa 360 jest lepszy. U siebie w domu mam X360 .. Na turnieju w fifke 11 .. cisnąłem na padzie od ps3 bo turniej byl poprostu na ps3;) .. I moja opinia jest taka o wiele wiele wygodniejszy pad jest w X360:]

Wczytywanie...

Poleć forum