1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox długo się włącza po aktualizacji

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kubekster, Październik 12, 2014.

1. Kubekster

Kubekster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zaktualizowałem Xbox najnowszą aktualizacją z pednriva i wszystko było okej ale po włączeniu go ponownie się zaczeło gdy właczam konsolę normalnie staruje pokazuje sie logo i pózniej jest czarny ekran i za około minute przechodzi już do menu i tak samo przy graniu lub oglądaniu filmu przechodząc do infernera zrobi sie to samo i znów trzeba zaczekać nie mam stałego połaczenia internetowego i xbox nie jest podłączony do internetu Proszę o pomoc.

Ps xbox jest z 2009.09.18 z hdmi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Łukasz Olejnik

Łukasz Olejnik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin
    Mi po aktualizacji dasha konsola też dłużej się włącza, przy starcie trzeba poczekać ok 10-15sekund. Też mam już kilkuletnią konsolę. Najlepiej żebyś samego Xa podłączył pod neta, jak coś jest nie tak to sam się zaktualizuje jeszcze raz.

4. Kubekster

Kubekster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie mam z tym problem bo nie mam przewodowego internetu a żadna aktualizacja nie chce już wystartować ale dzięki za podpowiedz.

Wczytywanie...

Poleć forum