1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox do monitora bez głośników

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez emini, Czerwiec 1, 2014.

1. emini

emini Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam monitor LG IPS 234V, który ma takie złącza:

Przez DVI mam podłączonego kompa, a monitor nie posiada wbudowanych głośników.

Planuję zakup Xboxa i chciałbym się dowiedzieć jak go najlepiej podłączyć do tego monitora, żeby móc bez problemu grać na słuchawkach z mikrofonem?

Jako, że monitor nie ma głośników, to po podłączeniu HDMI-HDMI będę miał tylko obraz, a dźwięku nie, dobrze rozumiem? Co trzeba zrobić żebym miał też audio i mógł grać na słuchawkach z mikrofonem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Podłączasz konsole przez hdmi i w monitorze masz wyjście słuchawkowe w to miejsce podpinasz słuchawki lub głośniki komputerowe .

4. emini

emini Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I to będzie tak działać beż żadnego problemu? Bez żadnych przejściówek, kabli VGA itp. ?

5. Baloon 360

Baloon 360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tak bo masz wyjście słuchawkowe np podłącz dekoder Polsatu pod monitor przez HDMI i podłącz słuchawki pod monitor i usłyszysz dźwięk .

1 osoba to lubi.
  6. emini

emini Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja mam teraz przez to HDMI podłączoną telewizję naziemną i spokojnie wszystko słychać przez słuchawki. Obawiałem się, że z Xboxem mogą być problemy, ale skoro nie, to fajnie. Dzięki za pomoc.

7. dijemex

dijemex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubaczów
    dlaczego miałyby być problemy :p? Będzie śmigać aż miło, dobre hdmi i lecisz :D!

Wczytywanie...

Poleć forum