1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox do monitora/dźwięk/obraz/problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tent77, Kwiecień 1, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. tent77

tent77 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, ostatnio stwierdziłem, że xbox'a 360 podłącze do monitora. Jest to dla mnie wygodniejsze, ale mam kilka pytań: 1. Kupiłem ten kabel : KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 GOLD KX1 (967857102) - Aukcje internetowe Allegro , podłączyłem go do monitora i niby wszystko ok, ale nie wiem jak podłączyć dźwięk, tak żeby to się trzymało kupy. Chodzi mi o to, że mam 2 wzmacniacze do których mam podłączone po 2 głośniki, ze wzmacniaczy wychodzi kabel chinch, który idzie do karty dźwiękowej kompa (4 kable [2x r i l] zamieniają się w 2x jack). Czy da się to tak jakoś podłączyć, żebym nie musiał już nic przełączać jak chce grać ? Po prostu żeby dźwięk wychodził równolegle z kompa i z ixa. 2. Kolejna sprawa dotycząca kabla av i wyjścia do monitora. Czy istnieje jakiś sposób (albo jakaś rozłączka), żeby do monitora był podłączony xbox oraz komputer w tym samym czasie, tylko jak chcę przełączyć ekrany to muszę coś zrobić, ale już nie przekładać całe kable? 3. Gdy podłączam ixa do monitora w/w kablem to powstaje pewien problem, mianowicie - gdy gram na rozdziałce 800x600 wszystko śmiga i jest ok... ale wiadomo że ni jest to rewelacyjna rozdzielczość, i tu się zaczyna problem - gdy zwiększę do np 1024x786 to ekran jest znacznie rozmazany i z oporami, ale da się grać, ale przy wyższych rozdzielczościach to wole wyłączyć ixa niż grać. Co jest tego przyczyną? Jeżeli zbyt mało szczegółowo opisałem mój problem to mogę wysłać zdjęcia jak to wygląda.

2. Lotnik421 Xbox One

3. SoTTeR

SoTTeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    Na tym forum w dziale poradniki jest wszystko napisane co i jak
    O tutaj: http://xboxforum.pl/sprzetu-f11/jak...i-stereo-5-1-do-konsoli-xbox-360-a-10302.html

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum