1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox do monitora i głośników

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bazajaytee, Styczeń 14, 2010.

1. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    Witam! Z góry zaznaczam, że czytałem poradnik dot. podłączenia monitora do xboxa i przeszukałem forum, ale nurtuje mnie jeszcze parę pytań.
    Na początek napiszę to co mam:D
    monitor LG L227WT - posiada wejście DVI i D-Sub
    głośniki Logitech X-540
    przejściówka z 2x chinch (biały i czerwony) na zielony jack

Teraz to, co planuję kupić:
    Kabel VGA
    ten KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED (877141548) - Aukcje internetowe Allegro
    albo ten HQ KABEL VGA HD AV CABLE & 2RCA DO XBOX 360 (875332159) - Aukcje internetowe Allegro
    doradźcie który lepszy
    Przełącznik KVM - nie znam się na tym i nie wiem jaki kupić, żeby wszystko pasowało do siebie
    Kabel od przełącznika KVM do PC - czy jest potrzebny?? Jeśli tak to jaki
    No i oczywiście Xbox 360:DD

Teraz napiszę, jak ja widzę podłączenie tego wszystkiego (jak będzie coś źle to mnie poprawiajcie)

Kablem VGA, do którego link podałem wcześniej podłączam jeden koniec do Xboxa, drugi do przełącznika KVM (czy będzie pasowało?), pozostałe dwa chinche podłączam do przejściówki na jacka i potem albo do słuchawek albo do głośników (i tu też nie wiem, bo od głośników mam trzy takie jacki: zielony, pomarańczowy i czarny, czy jak podłączę tylko zielony to będzie grało we wszystkich głośnikach?)

Wracając jeszcze do tego przełącznika to jakie są tam wejścia? DVI czy D-Sub?

Proszę, przeczytajcie dokładnie to co napisałem, bo chciałbym dowiedzieć się wszystkiego w jednym poście :p, góra dwóch :D. Dla pomocnych "DZIĘKUJĘ".
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Masz pytania to pytaj w tamtym wątku a nie robisz śmietnik!

Wczytywanie...

Poleć forum