1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox do neta

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Trevo, Listopad 5, 2010.

1. Trevo

Trevo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Chciałbym podłączyć xboxa do internetu. Kupiłem router TL-WR340G i mam internet z satfilmu. Ktoś mi mówił, że żeby podłączyć internet jak mam już 2 komputery podpięte muszę sklonować ip( jeszcze tego nie zrobiłem, nie wiem jak). Może ktoś mi wytłumaczyć jak zrobić, żeby internet działał?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Podłączasz kabel internetowy do rutera, i z rutera wyprowadzasz kablem czy też przez wifi sygnał do komputerów i xboxa. Ruter ma DHCP wiec automatycznie przypisuje ip do komputerów i xboxa. Chyba, że chodzi Ci o to że neta masz przypisanego do swojej karty sieciowej po MAC i aby móc podłaczyć ruter trzeba w nim dać klona maca z karty sieciowej.

4. BuddyX10

BuddyX10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moim zdaniem powinieneś wejść do konfiguracji routera i w zakładce z dozwolonym MAC'iem dodać poprostu MAC'a xboxa.

Wczytywanie...

Poleć forum