1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox „Durango”

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez horek, Listopad 18, 2012.

1. horek

horek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tarnów
    Ostatnio coraz więcej plotek na temat konsol następnej generacji, tym razem sporo dowiedzieliśmy i (ponoć) poznaliśmy wygląd nowego Xboxa (kryptonim DuRango). Sama konsola ma nazywać się po prostu… Xbox. Tak, bez numerka, podtytułu itp. Do takich danych dotarł Xbox World Magazine. Kolejne informacje to:

nowy Xbox będzie posiadał napęd Blu-Ray, więc plotki o całkowitym przejściu na cyfrową dystrybucję nie sprawdziły się
    w konsoli znajdziemy czujnik Kinect drugiej generacji (2.0), „niesamowicie precyzyjne” mikrofony kierunkowe, a sam Xbox będzie miał nie tylko wyjście telewizyjne, ale i… wejście (nie wiadomo w jakim celu)
    4-rdzeniowy chipset z 16 rdzeniami logicznymi i 8GB pamięci RAM (taka specyfikacja została przekazana twórcom gier)
    obudowa konsoli ma być wykonana z magnezowego VaporMG, tego samego materiału, co Microsoft Surface
    Xbox ma być estetycznie utrzymany w nowej stylistyce Microsoftu – czarny kolor, ostre krawędzie i zaokrąglenia we wzornictwie
    dwa kwartały po premierze otrzymamy.. okulary zapewniające rozszerzoną rzeczywistość (szczegóły nieznane)
    premiera – IV kwartał 2013

ZródłoNiesamowite mo

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Jeżeli to prawda to mogli by dać lepszy procesor i więcej ramu bo każda nowa gra coraz bardziej wymaga, no i oczywiście fajnie by było jak MS dawał do podstawowej wersji dysk min. 500gb, z tego co napisałeś stwierdzam że Kinect 2.0 będzie wbudowany do konsoli jeżeli tak to to najgłupszy pomysł MS nie dość że będzie droższe niż powinno to xbox będzie musiał być w odpowiednim miejscu a nie tam gdzie chcemy... mam nadzieje że w rzeczywistości to będzie trochę inaczej wyglądało, trzeba czekać do końca 2013r. ;]

4. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    To, że gry na PC wymagają czterech rdzeni i 4-8GB, nie oznacza, że dla takich samych efektów konsola potrzebuje takich samych zasobów. Pamiętaj, że komputer obliczając to, co jest niezbędne do obliczenia na potrzeby gry, musi także obliczać to, co jest niezbędne dla potrzeb utrzymania systemu + jakieś bzdety typu gg, antywirus, itd.

Mnie dziwi, że nie wspomniano nic o karcie graficznej. Co z nią?

5. tokrzys17

tokrzys17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  6. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bedzie i cena ..

7. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Jeżeli będzie on wyglądał tak jak ja zdjęciu w pierwszym poście,to się zakochałem :)))
    This is piękny,this is bjutiful.

8. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    dokladnie mnie najbardziej intersuje cena :] i jak sprawa z tym kinectem bo wbudowany to glupota ;/ troche

9. Famous

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Ja rozumiem że przez 1-2 lata będzie wszystko na max jak na PC, ale potem będzie to co z tym xbox'em, więc wg. mnie lepiej jakby dali większą moc żeby potem nikt nie narzekał

10. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Durango.

11. mcmoore

mcmoore Banned Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    daleko
    Wygląd a'la router lub dysk zewnętrzny :D

12. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    I tak będą narzekania. Będzie grupa osób, która już na starcie będzie narzekała, że gry wyglądają równie dobrze, co na PC, A NIE LEPIEJ(!). Grafika nie jest ważna, liczy się fakt, że będzie dużo więcej pamięci, a co za tym idzie - jeszcze większe otwarte światy.

13. Famous

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    właśnie o to chodzi np. w Wiedźminie 2 za każdym wyjściem z lokacji ładowało się, na PC jak grałem to nic z tych rzeczy +grafika w uj lepsza, grafika może nie jest najważniejsza ale na tekstury takie z pikselami też nie fajnie się patrzy ;\ załóżmy że wyjdzie jakaś nowa technika tworzenia gier i trzeba będzie 16gb ram'u procesory nowe wyjdą itp. za 3-4 lata i xbox już będzie sobie z tym ledwo radził jak obecny, dlatego lepiej by było z lepszą mocą żeby był przygotowany na coś takiego. Taki Frostbite 2.0 ledwo sobie radzi na xboxie dla przykładu.

14. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Chyba xbox ledwo sobie radzi z Frostbite 2.0,a nie odwrotnie. :) Ja tam nie narzekam,takie gry jak sleeping dogs,rdr czy alan wake są dla mnie idealne,a forza IV idealna wyścigówka. Nie o tym dyskusja,ale ja i tak stawiam że nowy xbox nawet nie stał obok tego czegoś z magazynu. :)

15. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Odp: Xbox �Durango�

Dla mnie powinni pójść przyszlosciowo. Ta konsola będzie ładnych parę lat i powinno brać pod uwagę większą ilość ram,lepsza grafikę i procesor

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.

16. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
    Nigdy nie wiadomo jaka technologia będzie w przyszłości, gry moim zdaniem i tak już na starym xboxie wyglądają bardzo ładnie, a ma już on chyba 7 lat więc jeżeli powtórzą sukces 360 to biore :)

17. Famous

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    owszem wyglądają ale powinny o niebo lepiej, sam gram i nie narzekam na grafikę ale przydało by się coś nowego.

18. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław

Mi szczerze to brakuje tylko AA i to że czasami przy szybszych akcjach są spadki fps dla przykładu Gta

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.

19. seweryn789

seweryn789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Apple już pewnie szykuje pozew bo ostatnio opatentowali "prostokąt z zaokrąglonymi rogami"..

20. normalny

normalny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ostrzeszów
  21. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland

Hehe, nie zapominajcie że cena będzie decydować o sukcesie sprzętu. Przecież mogą zrobić potwora z kosmicznym procesorem i 32gb ram ale kto to kupi jeśli będzie kosztować 6000zl? Cena sprzętu na starcie nie powinna przekraczać 399$, inaczej mało kto się zdecyduje.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum