1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox>dvd>5.1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez przemek13b1, Listopad 7, 2010.

1. przemek13b1

przemek13b1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć mam zamiar kupić głośniki logitech x540 , i tu się pojawia moje pytanie czy, gdy podłącze xboxa 360 przez kabel optyczny do dvd z dekoderem dżwięku a później dvd z głośnikami przez chincze>>jack to osiągnie dźwięk przestrzenny 5.1. Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jak dvd ma wejscie optyczne i obsługuje 5.1 . To tak

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  5. przemek13b1

przemek13b1 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale dlaczego skoro głośniki są 5.1 , i łącze je poczęści przez wyjście optyczne?

6. Blue

Blue Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    Zeby uzyskać bez wielkich problemow dzwiek 5.1 musisz posiadac, kabel component do którego podłączasz optyka i zestaw kina domowego. Kiedys na zestawie 5.1 Creative tez nie uzyskałem dzwieku przeskrzennego, a probowalem na wiele sposobów.

Pzdr

Poleć forum