1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Dylemat

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kubag02, Luty 18, 2010.

1. kubag02

kubag02 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Coraz bardziej przymierzam się do kupna "dziecka Microsoftu". Dręczy mnie tylko jedna rzecz. Jakie są różnice między modelami Elite, Arcade i Premium? Prosiłbym o krótką charakterystykę i ewentualnie porady, którą wersję Xboxa wybrać. Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. shibby20

shibby20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tylko dysk i kolor konsoli, nic wiecej. starsze wersje arcade nie mialy jeszcze hdmi, teraz ma juz kazda.

4. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Xbox 360 Arcade ma wbudowana kartę pamięci (256MB lub 512MB) i jest w kolorze białym oraz nie posiada HDD
    Xbox 360 Elite nie ma wbudowanej karty pamięci :( i jest w kolorze czarnym oraz posiada dysk 120GB lub 250GB
    Xbox 360 Premium (już go nie produkują) nie posiada wbudowanej party pamięci i jest w kolorze białym z chromowaną tacką napędu oraz posiada dysk twardy 20GB lub 60GB.
    Ja polecam Ci Xboxa 360 Elite :) miałem Arcade i sprzedałem ze względu na kolor i HDD

5. Czesi0

Czesi0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No to od końca :D Xbox 360 Elite jest czarny ,posiada dysk 120 gb i ma trochę więcej w zestawie min. headseta ,kabel hdmi i jakies tam jeszcze. Xbox 360 Premium jest biały ,posiada dysk 60 gb (kiedyś posiadały 20 gb) i w zestawie ma headseta ,jakieś tam kable. Xbox 360 Arcade jest biały ,posiada wbud. 521 mb pamięci (te starsze mają kartę pamięci 250 mb) i w zestawie ma trochę mniej bo nie posiada headseta ,kabel bez hd ,ale nie ma problemu wystarczy dokupić kabel hdmi i nie ma różnicy :D

6. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    To zależy ile masz do wydania :p

7. kubag02

kubag02 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli, krótko mówiąc:
    Elite = najdroższy, najwięcej bajerów
    Premium = średni ze średnią ilością bajerów
    Arcade = najtańszy i najmniej bajerów

Dobrze zrozumiałem?

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Tak oraz Elite i Premium posiadają HDD który jest niezbędny aby komfortowo grać :)

9. Czesi0

Czesi0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak. Ale możesz zrobić tak jak ja kupiłem Arcade i do tego dokupiłem kabel hdmi za 30zł i jeszcze dysk 120 gb za 150 zł i mam tak jaby elita tylko że białego :D i taniej wyszło :p Bo Xboxa kupiłaem za 610 zł + kabel 30 zł + dysk 150zł = 790zł :D

10. kubag02

kubag02 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra, to wszystko, co chciałem wiedzieć. Wielkie dzięki. Wszyscy macie po plusikach .

11. adik1234

adik1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kumpel ostatnio kupił Arcade i teraz żałuje. Ostatnio przymierza się do dokupienia dysku i headsetu. Polecam więc ELITE.

12. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ile razy ten temat byl walkowany na forum... nie wystarczy poszukac ?

Wczytywanie...

Poleć forum