1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox " E " a Slim.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Toyoda, Październik 5, 2013.

1. Toyoda

Toyoda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.

Znalazłem na allegro dwie najtańsze oferty z konsolami, jedna to jest Xbox 360 E 250GB a druga Xbox 360 Slim 250GB.
    Ceny są te same bo kosztują 800 zł, ino na pierwszej aukcji ktoś sprzedaje Xboxa " E " a na drugiej Slimke za te same ceny.
    Nie chce wpaść na bagno i kupić jakiejś starszej generacji a chce slimke, na drugiej aukcji pisze niby Slim ale wiadomo jak to jest z sprzedawcami ...
    Czym się różni wersja Xboxa " E " a z slimką ?

Xbox " E "
    XBOX 360 250GB + PAD + KABEL HDMI / BIŁGORAJ (3586648809) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Slim :

KONSOLA XBOX360 250GB + HDMI ELECTRONICDREAMS W-WA (3599598595) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    E jest brzytki, ma tylko wejscie HDMI bez wejscia "normalnego" i raczej nieda sie go przerobic

Ja bym bral slimke

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

4. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
    "wejścia normalnego" chodzi ci o VGA to ma przecież tylko w nowszej lepszej wersji przez jacka i kabel też dostajesz

5. Volteski

Volteski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox 360 E nie rózni się technicznie zbyt wiele od Slima, wygląd obudowy pomijam, bo to najmniej istotna kwestia.
    Wersja E jest lekko okrojona względem Slima: tj. posiada 4 gniazda USB zamiast 5 i nie ma wyjścia AV, a wyjście optyczne dźwięku jest zastąpione wyjściem jack 3,5mm. Tak więc jeśli nie masz TV/monitora z HDMI to bierz Slima, bo pod "E" kabli VGA/Component/ najzwyczajniej nie podłączysz za sprawą wspomnianego wcześniej braku gniazda AV.
    PS. Gniazdo jack obsługuje composite tak więc za pomocą dołączonego do zestawu kabla można podpiąć E do telewizora i grać najwyżej w 480p.

6. Toyoda

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    UP, a jeśli mam TV z HDMI, chyba :D ( bynajmniej tak pisze :D ) to mam brać E ?
    Osobiście wolałbym Slima.
    Mój TV :
    40" EH6030 3D LED - SPECYFIKACJE | SAMSUNG

PS. jeszcze się wgl. zapytam, w miarę uczciwy ten TV ?:D

7. reaktywa

reaktywa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  8. Toyoda

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To fajnie, będę brał Slima.

Niby pisze, że mam cztery wejścia HDMI a tak nie jest, mam dwa wejścia i z tego jeden jest zajęty przez dekoder.

W zestawie dostane okablowanie, będą rzecz jasna pasować do TV, a czy nie będzie potrzeby kupowania jakiegoś lepszego okablowania ?

40" EH6030 3D LED - WŁAŚCIWOŚCI | SAMSUNG

Wczytywanie...

Poleć forum