Xbox e74 czy jest jeszcze jakiś ratunek ?

avatar014

Świeżak
Świeżak
Witam

Mój leciwy xbox jakiś czas temu dostał przypadłość zwana rrod dokładniej e74 1022. Próbowałem rożne metody ożywienia go zacząłem od dokręcenia śrub od radiatorów nic nie dało później do piekarnika działał około tygodnia i znów to samo. Później zrobiłem x clampa tez bez skutku i dzisiaj zgrzałem go suszarka włączył się 5min działał i znów padł ponowiłem próbę i znowu to samo zgrzałem go i działał 5min. I teraz się zastanawiam czy jest jeszcze jakaś możliwość naprawienia go domowym sposobem bo innych na tyle prostych żeby zrobić to samemu w domu nie znalazłem a sam nie jestem pewny czy jest sens bo nie mam zamiaru go naprawiać codziennie.

z góry dzięki za pomoc
pozdrawiam
 

TigraTeam

Banned
Śmietnik dobiłeś go
 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli to Falcon albo coś starszego, to raczej nie ma sensu się bawić w jakiekolwiek naprawy.
Przykro mi to stwierdzić, ale rozkręć konsole, zostaw co będziesz mógł sprzedać, zgromadź środki na nową i kup dobrego Jaspera v2 albo Slima.
Najlepsze wyjście.
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
R.i.p.
 

avatar014

Świeżak
Świeżak
tak myślałem ze nic tego nie będzie generalnie jest to jeden z najstarszych modeli wiec wcale się nie dziwie swoje przeżył czas na elite dzięki za pomoc można zamknąć temat
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Zamykam
 

Do góry Bottom