1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox e74 czy jest jeszcze jakiś ratunek ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez avatar014, Grudzień 9, 2012.

1. avatar014

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mój leciwy xbox jakiś czas temu dostał przypadłość zwana rrod dokładniej e74 1022. Próbowałem rożne metody ożywienia go zacząłem od dokręcenia śrub od radiatorów nic nie dało później do piekarnika działał około tygodnia i znów to samo. Później zrobiłem x clampa tez bez skutku i dzisiaj zgrzałem go suszarka włączył się 5min działał i znów padł ponowiłem próbę i znowu to samo zgrzałem go i działał 5min. I teraz się zastanawiam czy jest jeszcze jakaś możliwość naprawienia go domowym sposobem bo innych na tyle prostych żeby zrobić to samemu w domu nie znalazłem a sam nie jestem pewny czy jest sens bo nie mam zamiaru go naprawiać codziennie.

z góry dzięki za pomoc
    pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Śmietnik dobiłeś go

1 osoba to lubi.
  4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    Jeśli to Falcon albo coś starszego, to raczej nie ma sensu się bawić w jakiekolwiek naprawy.
    Przykro mi to stwierdzić, ale rozkręć konsole, zostaw co będziesz mógł sprzedać, zgromadź środki na nową i kup dobrego Jaspera v2 albo Slima.
    Najlepsze wyjście.

1 osoba to lubi.
  5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    R.i.p.

1 osoba to lubi.
  6. avatar014

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak myślałem ze nic tego nie będzie generalnie jest to jeden z najstarszych modeli wiec wcale się nie dziwie swoje przeżył czas na elite dzięki za pomoc można zamknąć temat

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam

Wczytywanie...

Poleć forum