1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox elite 120GB

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mazii, Październik 25, 2012.

1. Mazii

Mazii Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam pytanie odnośnie mojej konsoli elite 120GB. Kupiłem, przerobiłem na ixtreme 1.9 przeszedłem GTA4 i odstawiłem. Jako że znowu naszło mnie na grę, to mam kilka pytań.
    Chciał bym przerobić ją na RGH i tu kilka pytań.
    1) Wiem że mam Jaspera (dashboard 2.0.8955.0), ale nie wiem z jaką ilością pamięci w opcjach pokazuje się tylko wielkość dysku. Wychodzi na to że to 16MB ale wyczytałem że różnie z tym bywa. I teraz chciał bym kupić chipa już zaprogramowanego tylko nie wiem czy chipa programuje się pod typ płyty, czy typ płyty i wielkość pamięci (której nie znam).
    2) Mam napęd DG-16D2S-09C czy po przerobieniu konsoli na RGH będę widział jego klucz (stary key przepadł z dyskiem), czy znowu będę musiał ciąć ścieżki żeby go przerobić na LT3.0 Jak rozumiem LT3.0 nie jest kompatybilny w dół, i żadna moja stara płyta na nim nie zadziała??
    3) Jakiego chipa polecacie COOLRUNNER, MATRIX
    Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum