1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox elite 120gb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Asontee, Październik 27, 2012.

1. Asontee

Asontee Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gliwice
    Witam !
    Zakupiłem jakiś czas temu konsolę Xbox Elite z dyskiem 120GB ostatnimi czasu wgrałem dasha 2.0.15574.0 lecz nie wiem jaka mam przeróbkę w konsoli. Chciałbym zrobić sobie LT+3.0, mogę podejrzewać tylko, że mam przeróbkę LT+2.0. Jak mogę to sprawdzić ? Oraz prosiłbym o odesłanie mnie pod jakiś link z wgrywaniem LT+3.0.
    Dziękuje z góry. :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
  4. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Czy masz LT+ 3.0 najlepiej sprawdzić nagrywając grę XGD3 przygotowaną pod LT 3.0. Jeśli zadziała masz LT 3, jeśli wyskoczy nieobsługiwana płyta to masz starsze LT.

Co do flashu to jeśli nie masz klucza napędu musisz posiadać urządzenie Probe.

5. Asontee

Asontee Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gliwice
    Zanim wgrałem nowego Dasha to przy wkładaniu płyty z grą Fifa13 pisało, że za starego Dasha mam. A po aktualizacji Dasha pisze, że płyta jest nie obsługiwana. Czy to jest odpowiedź na pytanie jakie LT mam ?

Wczytywanie...

Poleć forum