1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Elite 960 zł

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hubearth, Grudzień 29, 2009.

1. hubearth

hubearth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W Saturnie jest Xbox Elite za 960zł (przynajmniej w gazetce) z grami Lego:Batman i Pure. Opłaca się czy czekać na oferty po nowym roku?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    i tak i nie.

standardowo po nowym roku beda wyprzedaze, ale tam trudno zdarzyc cos dorwac bo sepow palno, a po wyprzedazach ceny znowu pojda w gore.

960zl to cena bardzo dobra, mozna smialo brac.

4. siwman

siwman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja bym brał o ile za gotówkę bo jeszcze 3 msc temu za elita w media markt dałem 1200zł z gra hallo 3 ale na raty bez odsetek a w saturnie maja duze odsetki.

5. ewernewest

ewernewest Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Ja w media markt kupiłem Elite z forza 3 i drugim padem za 1049 i na raty 0 % ;p. Za 960 z 2 grami bierz ;p

6. hubearth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w Saturnie są też raty 0%. Ale właśnie się zastanawiam nad tym, bo niby 2 gry ale słabe...Czyli w zasadzie podstawowy Elite za 960zł. A np. zestaw z Forza i drugim padem za 90zł więcej lepiej brzmi chyba... ale nie wiem czy gdzieś jeszcze dostane

7. ewernewest

ewernewest Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    No ja też nie wiem u mnie w mieście po 2 tyg juz tego nie było ;p. Przejedź sie do MM i zobacz co tam mają

8. bobofrut

bobofrut Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Polecam zajżeć na allegro i tam obejrzeć, gdyż podobny zestaw z forzą bądż modern warfare2 można dostać za 1100zl.

9. hubearth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak, tylko ja chce właśnie na raty 0% wziąć ;]

10. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    kurcze ludzie, nie ma czgeos takiego jak raty 0%. po prostu sa one wliczone w cene towaru. pomyslcie jaki bank by mial z tego interes, ze pozycza wam kase na rok, a wy oddajecie tyle samo?! to by bylo bez sensu! te raty to tylko taki chwyt, sam wiem bo moi rodzice maja firme, ktora wspolpracuje z bankiem, ktory udziela ludziom kredytow na ich towary i wierzcie mi, ze takie cos jak raty "0%" nie istnieje.

11. hubearth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok. Niech będą wliczone. Ale wolę w takim razie kupić xbox za 960 na 30 rat po 32zł niż od razu za 960. A wracając do tematu zastanawiam się czy nie wziąć jakiegoś droższego zestawu bo i tak potrzebuje 2 pada więc albo będzie w zestawie albo dokupie na allegro.

12. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    no wiadomo. raty to raty, jak sie nie ma zeby zaplacic od razu to sie wlasnie bierze raty, ale zerowe oprocentowanie to tylko u kolegow mozna miec :)

13. oliwa309

oliwa309 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Ja kupiłem w Carrefourze za 999 zł, tak gdzieś miesiąc przed świętami. Jest to zestaw Bundle, czyli z Pure i Batmanem. Opłacało się, a co do pada to kup w Ultimie lub na Allegro osobno. ;)

Wczytywanie...

Poleć forum