1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox elite brak połączenia z siecią

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez roben19, Marzec 4, 2015.

1. roben19

roben19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Mam pewien problem z konsolką otóż po długim czasie postanowiłem w końcu pobawić sie na xbox live nigdy wcześniej nie podłączałem konsoli do neta przyszło mi teraz po 5 latach ;D i nic konsola nie wykrywa mi kabla ethernetowego nie ma zadnej opcji konfiguracji sieci po wejściu w system ustawienia sieci przewodowych wyskakuje poprostu komunikat o braku podłączenia konsoli do sieci używałem połączenia z routerem z wyjścia lan próbowałem takze przez lapka udostępniając połączenie na lan z karty bezprzewodowej nawet próbowałem utworzyć most lecz nic z tego zero reakcji na jakiekolwiek podłączenie kabla informacja jest taka sama jak bym w ogóle nic nie podłączał co dziwne na routerze nie zaświeca sie dioda lan jak to sie ma w w przypadku podłączenia z lapkiem dodam ze używałem kilku kabli oraz ze konsola jest po przeróbce lt+

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaki masz internet ??
    Proponuję sprawdzić połączenie u jakiegoś kumpla na innym dostawcy neta...
    Obstawiałbym uszkodzoną kartę sieciową, ale skoro po wifi jest to samo to pewnie trzeba szukać gdzieś indziej .

4. roben19

roben19 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Własnie sprawdzałem na innym necie i nic dziwi mnie fakt o braku konfiguracji karty gdzie np na youtube jest wiele tutków pokazujących konfiguracje ja takiej opcji nie mam tylko komunikat dodam ze moj klocek to elite

Wczytywanie...

Poleć forum