1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Elite( dwu tygodniowe) 120 hdd na PS3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ArcadioRosso, Grudzień 7, 2009.

1. ArcadioRosso

ArcadioRosso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tychy
    Witam zamienię X'a na Ps'a. Krótki opis mojego x'a :
    - kupiony nieco ponad dwa tygodnie temu, niezbanowana, niczym nie przerabiana, xlive nie wykorzystany, oczywiście pełne udokumentowanie, gwarancja itp. pełne okablowanie i wszystkie części jakie dodawane są do tej wersji (headset, kabel ethernet, pad itd.) , dysk 120 gb, dodatkowo dodaję 8 gier. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to pisać na pw żeby nie zaśmiecać forum!!!! Tylko poważne oferty!!! Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    a chcialbys sprzedac??jesli tak to jaka cena?

4. ArcadioRosso

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tychy
    sprzedaż raczej mnie nie interesuje bo jeśli chciałbym sprzedać to cenę musiałbym zaproponować pomiędzy 1150 a 1300 zł... dlatego wolę się zamienić jak co. Chyba, że taka kwota Ci odpowiada. Pozdrawiam

5. rusieknh

rusieknh Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
  6. ArcadioRosso

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tychy
    A powiedz po co mi gry bez konsoli co ?? jeśli nie jesteś zainteresowany to nie. Pisałem " tylko poważne oferty" a bez gier to w sklepie kupisz zobacz sobie jaka jest cena i sobie porównaj z moją ofertą.

Wczytywanie...

Poleć forum