1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Elite Nowy-Czy aby na pewno?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Vorti, Czerwiec 12, 2010.

1. Vorti

Vorti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , tak wiec stalem sie posiadaczem xboxa, mam pytanie co do tego czy aby na pewno jest nowy.

Na dysku byly poinstalowane dema (PGR4 i Fifa Street 3), themy i jakies filmy .Zasilacz nie byl wogole zaklejony tasma.

I pytania :
    1.Czy to normalne ze zasilacz nie byl zaklejony?
    2.Czy w waszych konsolach bylo cos zainstalowane?

3.Jest to elite wiec , czy powinna byc jakas zdrapka do live (gold)czy konsole sie w inny sposob rejestruje i nie trzeba zdrapki.(nie znam sie wiec prosze o odpowiedz)

Czekam na odpowiedzi ,czy sadzicie ze moja konsola jest nowa czy uzywana?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Potocky

Potocky Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytom
    jesli kupiles np. w empiku to mogli Ci dac uzywana, juz gdzies czytalem ze tak robia.

Zdrapki nie ma, robisz konto nowe na konsoli o masz na miesiac live.

4. Jablo33

Jablo33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław # Xbox Live ;d
  5. Vorti

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale to juz w moim xboxie bedzie "wbudowany" miesiac golda ?

Konsole kupilem w Vobisie.

6. Marcin2024

Marcin2024 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kobylin/Krotoszyn
    Ile $$? Bo w vobisie nawet na stronie masz napisane że te tańsze to są po ekspozycji :)

7. Pinernals

Pinernals Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Konto Gold nie jest "wbudowane" w konsolę. To taki jakby bonus za rejestrację w Xbox Live. Pamiętaj, żeby zarejestrować się na kraj, w którym Xbox Live jest dostępny (np. USA). Jak dla mnie konsola jest używana. Wątpię, żeby na nowym dysku było coś zainstalowane. Podaj jeszcze cenę.

8. Vorti

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Vobis.pl - Konsola Xbox 360 Elite + Gra Grand Theft Auto IV + 2 epizody The Lost and Damned / Ballad of Gay Tony + Gra Forza Motors

Dokaldnie cos takiego, dodam jeszcze ze jest tam na pudelku "tasma" Pc Factory
    a to jest jakis servis gwarancyjny i naprawowy.Czy kazdy z was mial cos podobnego :/?

Dodam ze sprzedawca otwieral przy mnie tego xboxa ale to pudelko bylo takie "ztarte" ale nie przejmowalem sie tym bo mysle ze to od magazynu moglo sie otrzec o cos.Zdejmowalem faceplate i jest tam plomba Microsoftu.

9. The_Human

The_Human Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Biauyyyystok

nie pisz jak sie nie znasz. Jesli są to wersje demo Fify i PGR to nówka! Chyba o to Ci chodzi? Jesli to wersje Full to pewnie staly na wystawie, gdzie mozna bylo ,,przetestowac" gry

10. Marcin2024

Marcin2024 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kobylin/Krotoszyn
    Za 1050zł to nowa, za 929 były chyba po ekspozycji, kumpel kupił i mówi że idealna.

11. Vorti

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To byly dema fify i pgr.

Martwi mnie tez jedynie ta tasma PC Factory , tak jak by cos bylo w konsoli wymieniane i oddane do sklepu.Spotkal sie ktos z czyms takim?

12. Creed

Creed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wziąść na PSP?
    Jak ja kupiłem swoją konsolę nową w sklepie RTV AGD to zasilacz był zaklejony taką zieloną folią noi dema na dysku twardym były takie jak fifa street 3 oraz PGR 3 czy tam 4 usunełem już i takie beznadziejne minigierki jeszcze były.

Te dema to jest taki dodatek

A zadzowoń do nich i spytaj się o ten sam model powiedz że twój młodszy brat kupił od nich tą konsolę ale niepokoi go że nie było foli na zasilaczu.:) Noi jeszcze wszystkie pytania co cię dręczą to się spytaj.

I pamiętaj masz 10 dni na oddanie konsoli bez podania powodu.Tylko muszisz mieć dowód że tam kupiłeś

A może ktoś kupił tą konsolę oddał im i oni dali ją tobie?:p

13. Koowall

Koowall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Hmmm ja swojego X'a Elite kupiłem w Saturnie, na pudełku też mam naklejkę PC Factory, mam zacząć coś podejrzewać??
    Dem żadnych nie miałem oprócz 4 czy 5 wersji testowych gierek Arcade.

14. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Nasze produkty można spotkać w około dwóch tysiącach placówek detalicznych należących do współpracujących z nami sieci handlowych na terenie całego kraju. Jest to liczba, jaką nie może się poszczycić żaden inny polski producent sprzętu komputerowego. Wraz z produkowanymi przez nas komputerami i innych urządzeń IT, nasza oferta dostaw obejmuje również urządzenia innych markowych producentów. Może oni są jako dystrybycja
    PC Factory

15. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    a ja kupujac x mnialem demo test drive unlimited i bodajze fifa street, i jakies 4 arcadowe dema. Zasilacz byl zapakowany w zielona folijke

16. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja swoja konsolę kupiłem w Media Markt, konsola jak i akcesoria były zapakowane w woreczki (zaklejone tasiemką) Na HDD były wgrane motywy, theme, 8 gier arcade oraz dema (Test Drive Unlimited, Viva Pinata Animals). Co do Xbox Live masz 1 miesiąc GOLD-a za zarejestrowanie konta (x3).

17. Koowall

Koowall Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    U mnie wszystko było w zielonych bądź pomorańczowych foliach, a zasilacz w białej tak samo oznakowanej jak pozostałe:)

18. ronnin

ronnin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ta naklejka z PC Factory to napewno chodzi o dystrybucję. Na pudełku od mojej konsoli jest naklejka "DYSTRYBUCJA W POLSCE CDPROJECT" dodam, że konsole kupowałem w maju ubiegłego roku więc mogło się zmienić

Wczytywanie...

Poleć forum