1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX Elite. Przeróbka?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szmn21, Październik 23, 2010.

1. szmn21

szmn21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam zamiar zakupić NOWĄ konsolę Xbox360 Elite i w związku z tym mam takie pytanie ,jakie napędy są montowane w nowych konsolach? I czy da radę przerobić samodzielnie? Pracy na układzie się nie boje, jestem elektronikiem. Sorry za lamerstwo z mojej strony.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    zdaje sie ze litki V3. trzeba bedzie sciezki ciac. wiec nie powinienes miec ogolnie z tym problemu.

4. szmn21

szmn21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak jest z nowym XBOX-em 360 Slim 4GB? Można go przerobić? I jeszcze jedno pytanie: do tego XBOX-a można dołączyć dowolny dysk twardy czy tylko jakiś dedykowany przez Microsoft?

5. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    podobno fw do slima jest zrobione. wiec niedlugo powinno sie ukazac dla ogolu. dysk musi byc jakis konkretny. tzn firma i model. ms naszczescie nie robi swoich dyskow.

6. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    dyski tylko oryginalne microsoftu lub dyski WD potraktowane hddhackerem :) działają na X-ie 360
    slima mozna "zrobić" wymieniając w nim napęd na starszy model ,wadą jest cena okolo 200-250zł
    juz niedługo ukaże się iXtreme LT+ tylko dla Slima :) ,więc warto poczekać...

7. szmn21

szmn21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To ja juz nie wiem. To do slima trzeba specjalny xboxowy dysk czy normalny jak do zwykłego peceta?

8. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Do każdego xboxa potrzebujesz dysku podpisanego sygnaturą m$. W przeciwnym razie jesteś ograniczony do 16gb gdy podłączysz dysk po usb.

Dyski można podpisać sygnaturą m$ przy użyciu softu hddhackr.
    Najpopularniejsze dyski które działają to wd2500bevt (250gb, cena ok 130zł)
    Dysk można też wrzucić do obudowy US$9.99 Wholesale Microsoft Xbox 360 Hard Disk Drive Case for Slim Consoles aby w środku nie latał i nie było problemów z jego wyjęciem.

9. goku9206

goku9206 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    znajdz mi taka odbudowke w polsce to bedziesz bogiem

10. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Nie znajdziesz póki co. Wiele osób już pewnie je zamówiło, więc lada dzień będą dyski do slimów na allegro jak i same obudowy w odpowiednio wyższej cenie.

Wczytywanie...

Poleć forum