1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Elite Przeróbka

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Poklados, Luty 7, 2009.

1. Poklados

Poklados Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sierpc
    Siema

Mam takie pytanie co do przeróbki xboxa elite :

XBOX 360 ELITE 120GB 65nm+HDMI + IXTREME 1.5 (540639057) - Aukcje internetowe Allegro

Na tej aukcji jest tak napisane, gdy na innej aukcji spytalem sie kolesia na ile jest gwarancja i czy mi ja wystawi na papierze powiedział że na 2 lata i paragon jest gwarancją.

Na wielu innych aukcjach jest napisane że gwarancja jest tylko 3 miesiące. A na niektórych że jednak 3 lata bo wystarczy do nich odesłać konsolę itp.

Możecie mi powiedzieć jak to dokładnie jest? Czy po przeróbce gdy wyskoczy mi ROD , mogę coś zrobić aby Xbox znów wyglądał na nieruszanego? ;s

2. Lotnik421 Xbox One

3. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ty raczej nic nie zrobisz.
    zaden sprzedawca nie da ci gwarancji na konsole tylko na przerobke
    ja ci sie zepsuje to musisz odesłac go do tego goscia i on ci ja przywroci ( z lepszym lub gorszym skutkiem) do stanu wyjsciowego
    zazwyczaj za kase jak bedzies mial to na papierze to moze za darmo.
    cudów nie ma :)

4. juziex

juziex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl
    Ja rowniez kupowalem przerobionego XBOX'a na allegro. Na fakturze w rubryce uwagi mam wpisane "GWARANCJA 24 M-CE, GWARANCJA 36 M-CY NA 3 CZERWONE DIODY". Czyli jakoś tą gwarancje musi mi sprzedawca zrealizowac, gdy cos sie stanie z X'em. :)

5. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    Zapewne jak kupisz tego xboxsa to co myślisz że po przeróbce będzie nadal gwarancja Microsoftu? heh on daje gwarancje owszem ze jak ci się zrypie to do niego odsyłasz a on wtedy albo naprawi albo nie i ty mu nic nie zrobisz.

6. juziex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl
    A co mnie obchodzi jaka gwarancja ? Po prostu ma byc zrobione jak sie cos zepsuje. Chociaz pytalem sie jak to jest z ta gwarancja, to mowil ze jest pelna gwarancja M$, poniewaz plomby gwarancyjne sa niezerwane.

7. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    ta jak chcesz to mu wież

8. juziex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl
    A dlaczego nie ? Mam na to papier. Umowa kupna-sprzedazy. Ja tutaj nie widze zadnego problemu.

9. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zrozum, ze modyfikacje sprzetu spowodowaly ze Microsoft w yprzadku awarii nie bedzia chcial z toba gadac jesli wykryje ingerencje.
    Nie oznacza to ze wykryje, ale prawdopodobienstwo zawsze jest.
    Sprzedawca oleje sprawe i wysle Cie do serwisu M$.

10. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jeszcze raz powtarzam zaden sprzedawca nie da ci gwarancji na przerobiony sprzet.(nie zarobil by na tym interesie po prostu). a to "GWARANCJA 24 M-CE, GWARANCJA 36 M-CY NA 3 CZERWONE DIODY" to jest gwrancja producenta nie sprzedawcy.

11. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    Jak chłopie nie rozumiesz to twój problem ja ci powiem tak;

Po Pierwsze;Chcesz mieć gwarancję? Odp - Nie Przerabiaj Konsoli!
    Po Drugie; Chcesz przerobić konsole? Odp - Licz Się z Tym Że Stracisz Gwarancję!

12. juziex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl
    Jak nie rozumiesz i nie wiesz do czego zobowiązuje umowa kupna-sprzedazy to twoj problem :)

13. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Gwarancje przejmuje m$ zapewne nie wykryją tego lecz gdyby się tak zdarzyło to tracisz ją. Sprzedający nic Ci nie musi naprawiać decydowałeś się na taką konsolę

14. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    Fasto, a kto Ci znawco w microsofcie bios w konsoli bedzie sprawdzal? nikt, bo oni nie maja na to czasu, sprawdzaja czy polmby sa nienaruszone i tyle... Sam mialem roda na przerobionej konsoli, wyslalem do microsoftu, wymienili mi plyte i naped.

15. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    ta jasne nie sprawdzą biosa? heh pierwsze co zrobią to odrazu bios sprawdzają czy jest konsola przerobiona.

16. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    Fasto, a kto Ci znawco w microsofcie bios w konsoli bedzie sprawdzal? nikt, bo oni nie maja na to czasu, sprawdzaja czy polmby sa nienaruszone i tyle... Sam mialem roda na przerobionej konsoli, wyslalem do microsoftu, wymienili mi plyte i naped.

17. grzes07

grzes07 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kolego kto tobie powiedzial ze oni czasu nie maja tam nie pracuja glaby jak ty sobie to wyobrazasz;), watpie ze miales ten blad na przerobionej konsoli i oni tak od sobie to naprawili w ramach gwarancji zreszta marzenia nic nie kosztuja;) pozdrawiam

18. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    grzes07, nie naleze do ludzi, ktorzy sobie historie zmyslaja... nie te lata... nie musisz w to wierzyc, ze wyslalem konsole po przerobce z rodem i mi wymienili naped oraz plyte glowna. Tu nie chodzi czy oni sa glabami, czy nie... po co maja bios sprawdzac? jaki jest w tym sens? ich praca polega na tym, ze oni przyjmuja produkty do naprawy i je naprawiaja widzac nienaruszone plomby... Nie maja czasu kazda szt. dokladnie sprawdzac, dostaja wyplate i maja wykonywac polecenia... oni nie maja z tego wiekszego zysku, czy sprawdza bios czy nie... to tylko pracownicy.

19. Poklados

Poklados Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sierpc
    wyszło na to że i tak biore jaspera arcade a nie tego elite, ale widze że wam tu niezla dyskusja leci .

20. Shadow Rox

Shadow Rox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zgorzelec
    OMG ale macie problem z tym czy M$ sprawdza bios.... Po kiego **** maja sprawdzać ją od środka skoro wystarczy wsadzic piracka wersje jakiejś gry i odrazu wiadomo czy przerobina czy nie... a trwa to max 1 minute licząc z podłaczeniem do TV.... oO.... PZDR.

21. senor

senor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    TL
    Shadow Rox, Ty to wiesz i bys tak zrobil zas oni nie...

Wczytywanie...

Poleć forum