1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Falcon - RROD z RGH I LT 3.0

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Kryniuk, Marzec 31, 2015.

1. Kryniuk

Kryniuk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Witam, dzis dostałem od znajomego x360 elitę falcona znajomy twierdzi ze miał na nim rgh i LT 3.0, ja jestem w tym temacie kompletnie nie ogarnięty bo gram na orginalach, cos tam wybrzeczal ze konsola ma rroda i moge sobie ja wziąć i naprawić, no i wziąłem. I tu rodzi sie problem, konsola gdy stoi to mrugają dwie czerwone diody w ten sposob:[​IMG], konsola nie daje wgl obrazu do tv przez hdmi a nie otwierałem jej jeszcze i tu moje pytanie, jak ja naprawić bądź co z nia zrobic. Pozdrawiam i liczę na szybka odp :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Na bank uszkodzona jedna czerwona dioda ;-) odczytaj kod błędu, jak znajdziesz w Google.

4. Kryniuk

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Właśnie nie, nie moze byc uszkodzona bo wcześniej paliły sie 3 na zielono.

5. Kryniuk

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Teraz zapaliły sie najpierw w ten sposob i paliły sie bez mrugania: [​IMG] potem: [​IMG] i potem znów te 2 czerwone. Za to przed chwila, po kolejnym włączeniu zaczęły mrugać od razu dwie czerwone. Zauważyłem ze jak położę xboxa gdy na początku stał to te diody tak jakby sie obracają.

EDIT: Moze poprostu nagram cała procedurę włączania będzie łatwiej?

6. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    jak xbox leży to ledy się obracają bo działa czujnik położenia. Jeżeli pali się rrod to musi być w konsoli obraz retail. Obstawiał bym na jakieś zwarcie temu płyta zachowuje się jak choinka. Płyta do oględzin.

7. Kryniuk

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skierniewice
    Co moge sprawdzic na płycie konkretnie? Edit: wrzucam miejsca lutowan i płyty widać cos podejrzanego?[​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]
    Edit2: Otworzyłem konsole w celu wymiany pasty, konsola dalej nie daje obrazu ale udało sie sparować pada, RROD nie występuje ale obrazu po hdmi dalej nie ma.

Ostatnia edycja: Kwiecień 1, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum