Xbox Fun Day 2009: zapraszamy na imprezę i ogłaszamy konkurs dla fanów X360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Shark

Użytkownik
Użytkownik
jedzie ktoś z olsztyna, jeżeli tak pisać na gg 7920728 :)
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
3 sprawy



1)jak ktos jest z bialegostoku to moge zabrac
2)szukam kogos z wolnym miejscem w domku
3)szukam kogos do teamu w GHWT i GOW2
 

Shark

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli kogoś nie będzie na xfd to zapraszam na blip, gdzie będę pisał jak wygląda fun day w giżycku smile.gif

BLIP - shark1490 - Mariusz - blog

P.S Specjalnie zrobiłem konto, dla xfd tongue.gif
 

Konsolove

Użytkownik
Użytkownik
Konsolove jedzie z siedziby przez Opole, Gliwice, Częstochowę, Warszawę - jeśli ktoś chce to możemy zabrać 1 osobę.

Pozdro
 

synek03

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja będe na 100% bo mam ok. 50 km do giża :D
 

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
Konsolove jedzie z siedziby przez Opole, Gliwice, Częstochowę, Warszawę - jeśli ktoś chce to możemy zabrać 1 osobę.

Pozdro
A przez Rybnik;> ja z Rybnika jestem:p
 

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie to jednak za daleko... Mieszkam na Śląsku koło Jastrzębia :) Nie widzi mi się jechanie przez całą Polskę.
Ja jestem z Rybnika ja mam pociag i on jedzie prosto do celu:p Ale to jedzie sie 12h;/
Za rok ja jade na pewno:)
 

Konsolove

Użytkownik
Użytkownik
Rybnik jak najbardziej pasuje :)

Tylko daj znać skąd dokładnie a najlepiej pisz na gg lub dzwoń: 663147253
 

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
Rybnik jak najbardziej pasuje :)

Tylko daj znać skąd dokładnie a najlepiej pisz na gg lub dzwoń: 663147253
Dzięki, kurde jak bys takie info napisał tydzień wcześniej:) no wiesz musiał bym sobie wszystko zorganizować:) a na ile jedziecie;> Kurde szkoda że mnie tam nie będzie;/
 

Konsolove

Użytkownik
Użytkownik
Jak to mówią : "Kto nie chce szuka powodu... kto chce szuka sposobu" .

Zabawne jest jak ludzie piszą: "Pojechałbym, ale.... ( i tu wstaw swój czasem durny powód) . Po prostu przeglądam sobie fora i widzę, że na 10 osób deklarujących chęć bycia na tej imprezie 1 albo 2 się pojawią. Nie wiem dlaczego ludzie sądzą, że kogoś obchodzi dlaczego akurat ich zabraknie :)

Sorka za offtop... dalej jest 1 wolne miejsce. Jeśli lubisz spontan to możesz wybrać się z Nami na tą niesamowitą imprezę i dobrze się bawić chyba że wolisz pluć sobie w brodę oglądając za kilka dni zdjęcia na forum, żałując że Cię na nich nie ma :D
 

maczop

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Już sobie pojechałem ziomek z którym miałem jechac zrezygnował bo ogólnie u mnie wśród znajomych toczyły się walki o XFD a on nie chciał wybierać pomiędzy nikim i odwołał. Teraz to ja już sobie nigdy na FD nie pojadę.
 

Dark52

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Powiem tak: FunDay-piękne to było, zgromadzenie ludzi o tych podobnych zainteresowaniach, atmosfera jak i ludzie świetni, potrafiący sie dobrze bawić, zero hamstwa i tym podobnych. Ludzie od FunDay no i te hostessy...mmm ;) Przybyli m.in redaktorzy naczelni - tak tak PSX Extreme i Ściera też zawitał, zgubił aparat a dla znalazcy Guitar Hero i uścisk dłoni (suprise .), Pojawił sie tez Hyper i m.in Miłosz...byli też inni redaktorzy...

Co do gier: Nie mozna było robić zdięć w namiocie xbox co mnie ździwiło bo to wszystko od miesięcy jest juz w sieci no ale zakaz to zakaz... Graliśmy - Halo3, Forza3, Guitar Hero World Tour + soundtracki z poprzednich części, Test Drive Unlimited, PGR4, Forza2, Batman Arkham Asylum, FIFA 09, Colin Mc'rae Dirt, Race Driver Grid, Fuel i Dancing Stage Universe + MATA, IL-2 Sturmovik Birds of Prey, Fight Night Round 4. Jeśli zapomniałem z wrazenia o czymś to mowcie ;) Forza3 mnie zawiodła, wiem że to jeszcze niedopracowana wersja ale wolałem oblukać Batmana ;) Call of Juarez - must have, gra jest miodna a Splinter Cell jak to zawsze, dla zwolenników gatunku chociaż gra przeszła duże zmiany w stosunku do poprzednich części ;)

Na zakończenie pogoda sie upomniała i popadało ale obyło się bez problemów. Wręczono nagrody: puchary, koszulki, gry i m.in oryginalne korniszony fun day ;D. Po wszystkim rozjechaliśmy się do domów i do zobaczenia na następnym XBOX FUN DAY ed.2010 ;) Nie rozpisuje sie bo o wszystkim będzie jeszcze głośno w necie i PSX'sie a nie możliwe jest opisac wszystko, tam trzeba było być i to poczuć ;)
 

Pabis

Użytkownik
Użytkownik
Pure jeszcze bylo :p Moja kobitka w to grala ;p heheh :) a fajnie to bylo i w ogole :) fajne koszulki mieli Ci z tego 2 forum o xbox :) cos online czy cos ;) :p a tak w ogole to super ;) a hostessy to wiesz :p bez nich swiat byl by gorszy ;p
 

lysy-luki

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja widzialem z tego forum rimmona czy jakos tak (jako jedynego chyba) :) ogolnie impra fajna, nie do konca z domkami (ale coz chciec po 15zl :confused:).
hostessy byly naprawde niczego sobie :p Natalia, Agata, Basia, Dorota, i jeszcze jedna . nie dalo sie nie oderwac oczu od gry zeby popatrzec na te ich wdzieki :D.
gorzej wyszla im ta "niespodzianka", ktora okazala sie familiada dziennikarze vs. gracze, i nie wiem czy te suche dowcipy przed ta familiada to tez niespodzianka (podobno potem bylo darmowe piwo ;( moze ktos to potwierdzic?)
troche niedociagniec jak np. skonczyly im sie te plakietki i mapki, zeby pojsc na turniej gof2 musialem sie pytac typa z namiotu i to jeszcze taki hektar, zdjecie grupowe zle zorganizowane my zaczelismy juz odchodzic a tu nagle tlum cos krzyknal, muza ktora puszczal DJ PEPE byla zaje****a do zabawy, pelny szacun dla niego :DD.
jeszcze co mi sie nie spodobalo to ci ludzie, ktorzy prowokowali, no bo przyjsc na impreze gdzie zjada sie ludzie z calego kraju w koszulce ulubionego klubu to troche przesada, cale szczescie nie bylo awantur.
turniej gof2 byl troche podupadly bo trzeba bylo grac 2 osoby na jednym monitorze.
poznalo sie troche ludzi :D

pzdr. dla wszystkich ktorzy byli i sie swietnie bawili,
no i dla wszystkich innych
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
komu podobal sie turniej GH i The Qtaphones?Bylem gitarzysta .


ogolnie faza,poznalem wspanialych ludzi,ziomka ktory organizuje te FD,hostessy sie pomacalo itepe itede;p
 

Ravven

Użytkownik
Użytkownik
I ja tam byłem miód i wino piłem... :D

Niestety ekipa 360Stopni dotarła na XFD 09 w okrojonym składzie (czyt. tylko Cowboy Ravven :p), ale napewno możecie się spodziewać obszernej relacji w następnym numerze "czystej 60". :)

-> miedzianek
To z Tobą robiłem battle w GH: Metalica? :D
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Ravven a nie wiem nie wiem ale pewnie tak bo ja ciagle biegalem od ghm do ghwt;D tylko to bylo interesujace-.-



podobal ci sie nasz koncert ^^?masz mzoe zdjecia/filmiki?z checia przyjme,bo nic nie mam oprocz paru zdjec na ktorych nic nie widac;/

BTW jak cos daj znac jak bedzie jakis reportaz w x360 stopni-z checia poczytam;)
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najlepiej było o 4 rano w niedzielą, jak przyszła taka podpita grupka i zaczęła się drzeć że są debilami i każdy zaczął na nich jechać, w końcu jedna babka straciła nerwy i zadzwoniła na psy .

Spał ktoś może na końcu pola tam przy parkingu, może blisko takiego zielonego busa ? :D
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
ja bylem nie daleko a co?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom