Xbox Fun Day 2010 zapowiedziany

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.
D

Deleted member 50854

Guest
Pytanie o tegoroczną imprezę Xbox Fun Day co jakiś czas przewijało się przez moją skrzynkę, więc miło mi poinformować, że znamy już termin i miejsce zlotu fanów Xboksa 360.

YouTube - Zapraszamy na XBOX FUN DAY 2010 !

Tym razem Microsoft zaprasza w dniach 27-29 sierpnia do miejscowości Podlesice/Kroczyce. Tak, tym razem to mieszkańcy południowej Polski będą mieli bliżej. To nie koniec zmian. W informacji prasowej czytamy:

W tym roku zmianie ulegnie nieco formuła zlotu. Ze względów bezpieczeństwa oraz w celu zapewnienia najlepszego poziomu organizacji zlotu ograniczono liczbę osób mogących uczestniczyć w imprezie. Dla wszystkich chętnych przygotowano 500 zaproszeń, które zostaną rozdane w licznych konkursach. Więcej szczegółów na temat tego jak zdobyć zaproszenia znajdziecie na oficjalnej stronie zlotu mieszczącej się pod adresem XBOX fun day już w przyszłym tygodniu.
Wszystkich chętnych do zgłaszania postulatów, opinii oraz propozycji, które zadecydują o Xbox Fun Day 2010 zapraszamy na oficjalne forum Xbox.com | Home, gdzie można włączyć się w dyskusję na temat zlotu.

Na razie atrakcje pozostają tajemnicą, ale skoro na zlot zaprasza sam Cliff Bleszinski... Zaproszenia będzie można wygrać także w naszych konkursach, więc szykujcie szare komórki.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107184,8065380,Xbox_Fun_Day_2010_zapowiedziany.html?bo=1
 
D

Deleted member 50854

Guest
Sry nie zauważyłem temat do kosza
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom