1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Game Preview

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Grzesko88, Październik 28, 2015.

1. Grzesko88

Grzesko88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Proste pytanie mam. W jaki sposób uzyskać dostęp do Xbox Game Preview ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Olej już te Preview. 12 listopada dostaniesz nowego dasha, ten który jest w preview :)

A z tego co wiem to musiał Cię ktoś zaprosić, żeby tam się dostać :)

4. Shady1991

Shady1991 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Tak przez zaproszenia ale niestety chwilowo są wstrzymane, wiec zostaje czekać do 12 :)

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

5. GradownikPL

GradownikPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo prosze o wysłanie zproszenia do aplikacji xbox Preview Bardzo mi na tym zależy a nie mam do kogo sie zwrócić
    Mój nick GradownikPL bardzo dziekuje z góry

Wczytywanie...

Poleć forum