1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox general info

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michalziom29, Marzec 15, 2011.

1. michalziom29

michalziom29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, jestem tu nowy , mam pare pytan dotyczace xbox 360 :) gdzie jest umieszcony wentylator zeby chlodzic xbox? czy lepiej postawic go plasko czy stajaco? dziękuje za odpowiedz :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Zależy w jakiej wersji. Jeżeli chodzi o slim to wentylator jest umieszczony z boku. A w starszej jest umieszczony z tyłu. Nie ma to chyba żadnego znaczenie jak go postawisz. Mój stoi i leży i działa tak samo :)

4. michalziom29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dzienki mi chodzi o tego bialego slim..chce kupic ale teraz widze ze te czarne tylko sa...wiec moze kupie uzywanego.. slyszalem o RED RING OF DEATH pare czerwonaych swiatel ze xbox sie pszesgrzal albo cos.. i powiedzeli ze lepiej miec na lezanco :))

5. Macireks

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Slim są tylko czarne. Te białe to są wersje Premium lub Arcade i one są starsze. Tak Red Ring Of Death to częsty błąd jednak w tych nowszym modelach produkowanych od 2009 jest nowa płyta główna i podobno jest ten błąd wyeleminowany. Myśle jednak że i stojąc i leżąc może sie przegrzać ;)

Pomogłem podziękuj

6. michalziom29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    um wielke dzienki.. i tak mowie o arcade :) .. ale sam niewiem.. ja mieszkam w irlandi.. moj kolega ma arcade i nic sie mu nie dzieje..dlatego chyba kupie uzywany :))

7. michalziom29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    sorry teraz wiem o co chodzilo z ''dzienkuje' sorry jestem tu nowy :p

8. Macireks

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Tylko uważaj żebys nie kupił jakiegoś "po przejściach" lepiej trzymaj sie takiego na pograniczu 500 zł. Wiadomo że nie był uszkodzony..

9. michalziom29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tu jest sklep games lub game stop i maja aracde uzywany za 130 euro.. chyba z 2 lub 4 giga.. plus 2 lata gwarancji..wiec chyba sie oplaca? :p nowy moze jest lepszy..ale red ring of fire sie staje bo nikt go nie odkurza i nie daje mu miejsca .. moj kolega nigdy nie mial problemu :))

10. michalziom29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a przy okazji czy 250mb starczy tylko na game save? bo ja raczej nie bede sciagal demo i tak dalej

11. Macireks

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    250 mb starczy na savy.. jeżeli nie bedziesz nic sciągał ale będzie ci napęd coraz głośniej pracował bo lepiej jest sobie zgrać gre na dysk i mieć spokój.. ale jak wolisz dysk kosztuje w zależnosci od pojemności od 50 do 200 zł

12. michalziom29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aha.. dzenki .. patrzalem wlasnie na filmiki na YT .. i google.. ludzie mowie ze niewazne jak polozysz...aby tylko dac go z dala od ciepla i dac mu pszestrzen... wiec dzeki za pomoc :D.. ale ludzie mowia ze jak stoi to podobna czasami dysku dobrze nie czyta..to prawda?

13. Macireks

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Nie, dysk czyta nie zależnie od tego czy leży czy stoi.. Może chodzi o napęd... Zresztą jego też czyta nie zależnie od tego jak go postawisz..

14. michalziom29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aha.. szkoda tylko ze bede musial moja wierze philips szpedac..ale mowi sie trudno :)

15. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    na savy tak ale uwiez mi ze dysk jest niezbedny . po 1 sciagasz dema po 2 instalujesz gry na dysk i naped ci nie chodzi i wogle wszystko dziala lepiej i ciszej

Wczytywanie...

Poleć forum