1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox GOLD - problem z kodami.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Killroy, Grudzień 7, 2015.

1. Killroy

Killroy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam

Kupiłem 2 tygodnie temu w bundlu z TR nowego XO. Od razu po włączeniu konsoli i po zalogowaniu postanowiłem skorzystać z 2 tygodniowego trial GOLDa. Dzisiaj skończył się trial i chciałem skorzystać 2 zdrapek gratisowych (3 miesiące) załączonych z konsolą.

Niestety żądna ze zdrapek nie działa, tylko wyskakuje wiadomość, że coś poszło nie tak i jakieś ******** błędy, których w całym necie i na stronie ERRORHELP nie znajduję.

Po prawie godzinie walczenia z tymi kodami przypomniałem sobie, że do nowych Gearsów dołączony był 2 dniowy trial na Golda, więc nie zastanawiając się wklepałem go i ku mojemu zdziwieniu kod się aktywował bez żadnych problemów.

Proszę o jakąś poradę co w tym przypadku powinienem zrobić. XO to moja pierwsza konsola ze stajni Microsoftu i nie mam doświadczenia w tego typu sprawach, a infolinia M$ już o tej porze zamknięta.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szefol84

szefol84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Świętochłowice-ObeRschlesien
    Pozostaje tylko info linia. Sprawdź czy na tych dwóch kodach nie masz daty przydatności bo też tak może być.Możesz również sprawdzić na stronie Xboxa czy nie ma problemu jakiegoś z usługą live . Możemy tu gdybać jednak najpewniej będzie zadzwonić w tej sprawie do ms i jak uzyskasz info to napisz bo sam jestem ciekaw rozwiązania.

4. Killroy

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ok
    To jutro z samego rana dzwonie na infolinie. Mogę jeszcze tylko dodać, że kody też nie wchodzą z poziomu przeglądarki www z komputera i z innego IP

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A uzupełniłeś dane rozliczeniowe na koncie? Może przez to nie chce zaskoczyć. W ustawieniach konta powinieneś móc wpisać imię, nazwisko, adres, nr tel itd :) Może to Cię blokuje.

Ewentualnie sprawdź w ustawieniach konta w konsoli czy nie masz ograniczeń, czy przypadkiem zamiast konta dorosłego, nie masz profilu dziecka z ograniczeniami itd :)

6. Killroy

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dzisiaj się dodzwoniłem na infolinie MS i dostałem informacje, że moje konto jest uszkodzone i nie będą działać kody subskrypcji na Golda, co najwyżej triale i kody na gry, ale kody na GOLDa z prepaidów działać nie będą raczej nigdy bo MS nie planuje żadnych napraw :D. Konsultant polecił założenie nowego konta i dzielenie się Goldem z niego.

Powód uszkodzonego konta jest taki, że konto moje zostało założone jeszcze w czasach złotej świetności Games for Windows czyli w 2006 roku i z powodów znanych tylko MS kody prepaid (szczególnie na GOLDa) na starych kontach przeważnie nie działają.

7. szpachla

szpachla Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Niezłe bagno.
    Sami w swoich kontach się pogubili.
    W dodatku zamiast pomóc to zlewają klienta ciepłym moczem.

Przecież to stoi u nich na serwerach więc wystarczy jeden klik i działa.
    Ale widocznie ktoś przypalił Jana. Pewnie $$$$ się nie zgadzał :)

8. Killroy

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Całe szczęście mam jeszcze jedno konto na US region założone, więc zmieniłem tylko region i kody bez problemu weszły, ale mały nie smak pozostał.

9. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113

No bez jaj w wafla sobie chyba lecą 0_o Ktoś ma konto od 2006r i ma je porzucić bo im się nie chce.

10. Killroy

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie porzucić, tylko założyć nowe dla Golda ;D

11. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak ale zapomnij o przecenach + (-10%) i na X360 też nie pograsz na swoim pierwszym.

12. Killroy

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Akurat XO jest moją pierwszą konsolą MS i jak rozumiem grami z konta z Goldem można się dzielić z innymi użytkownikami konsoli, więc jakoś przeżyję, że będę musiał kupować nie na "stare" konto, ale fakt jest faktem i lenistwo MS jest w tym przypadku porażające - bo po co naprawiać jak można obejść błąd.

Wczytywanie...

Poleć forum