1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kmiotson, Styczeń 1, 2016.

1. Kmiotson

Kmiotson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, 2 dni temu z menu konsoli aktywowałem kod z 14 dniami darmowego golda. Dziś zauważyłem, że w menu z grami, aplikacjami, a także tam gdzie jest moja tak jakby tablica ze wpisami różnymi, nic się nie wyświetla. Widziałem że w promocji z gold jest dirt showdown, chciałem pobrać to pisze, że nie ma takiego elementu czy coś podobnego. Nie działa on na Xbox one? I da się sprawdzić gdzieś ile zostało mi czasu do końca obecnego abonamentu gold?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To jest tylko trial, a nie gold. Gold zaczyna się od miesiąca. Co do gier to z tym jest różnie słyszałam bajki, że da się przypisać na trialu gry z gwg, a słyszałam też, że się nie da. Ile jest w tym prawdy to nie mam pojęcia :p Triala się chyba nie da sprawdzić do kiedy jest ważny, golda sprawdzisz na koncie w subskrypcjach. Co do Dirta to jest to gra gwg z konsoli X360 i ją możesz przypisać tylko przez stronę www. W XO nie ma póki co takiej opcji. Ale gier z 360 nie przypiszesz przez www bez dodania karty płatniczej/kredytowej/debetowej do konta. Bez karty można grę przypisać tylko przez konsolę xbox 360.

4. Kmiotson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak przepisałem sobie kartę z PayPal, przez którą kupiłem ea acces to będzie? Czyli muszę aktywować golda i będzie wszystko już ok tak?

5. kuleczka91

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, to jak masz kartę przy pp dopisaną czy tam dodaną (ale odczepioną po weryfikacji) to wejdź na stronę http://marketplace.xbox.com/pl-PL/Product/DiRT-Showdown/66acd000-77fe-1000-9115-d802434d0845 i dodaj go przez www. Powinien przejść. Jeżeli nie da rady tzn, że musisz golda sobie minimum miesięcznego dodać :)
    PATRZ UWAŻNIE PRZY ZATWIERDZANIU CZY PISZE, ŻE JEST TO BEZPŁATNE PRZYPISANIE GRY, ŻEBY CI KASY NIE ZJADŁO Z KARTY ;)

6. Kmiotson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak wszedłem w ten link na komputerze, to piszę, że mogę kupić ja za 59 zł lub pobrać demo. Zaś te 2 gry, jak Thief i Killer Instinct mogę pobrać za darmo

7. kuleczka91

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No fakt, gier z x360 nie da się przypisać nie posiadając golda, myk z trialem działa na grach z XO. Więc musisz poczekać, aż trial się skończy i wtedy wbić golda min.miesięcznego :)

8. Kmiotson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam 2x 3 miesięczne :) tylko nie wiem czy czekać do 12 stycznia kiedy trial się skończy czy może już to zrobić i wtedy będę miał te 3 miesiące +resztka triala?

9. kuleczka91

Polubienia:
    1872
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie da się łączyć triala z goldem, dopiero jak się skończy jedno, albo drugie to będziesz mógł dodać.

Wczytywanie...

Poleć forum