1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox hałasuje

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez borciuh, Kwiecień 13, 2009.

1. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    Witam wczoraj sobie tak od niechcenia wcisnołem przycisk na X by wysunąć tacke i wysukanie padów naraz, i od tamtej porychodzi 2razy głośniej niż normalnie, odłączyłem kable dysk karte pamięci neta i wyjołem płyte 9godzin zostawiłęm go w spokoju, włączam działął normalnie w za 5min w GTA na multi zaczoł hałasować, przetrzymałem go troche i po 2minutach przestał..
    1.Czy po wcisnięciu tych dwóch guzików nastąpiło jakieś przedmuchanie kurzu w konsoli czy coś?
    2.Czo to coś oznacza?
    3.Czy będzie trzeba oddać konsole na gwarancje

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    ja mialem identycznie..i wnet pojawily mi sie 2 diody:p.poczytaj moje tematy nizej..sa 2 to sobie poczytaj i przemysl....jesli masz takie objawy jak ja pisalem itp itd..to odrazu ja rozkrecaj i rob modyfikacje nim bedzie za pozno..jak u mnie;)..no chyba ze masz nei przerobiona to czekaj na efekty pozniejsze i oddawaj na gwarancje jak cos

4. dagerstar

dagerstar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabrze
    nie bede pisal nowego tematu dlatego napisze tutaj a wiec tak w moim xboxie halasuje naped czy jest to normalne czu zaczyna cos sie psuc mam przerobionego 1.5 :D

5. Luuunatyk

Luuunatyk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław. : )
    jak sie nie ma wgranej gry na dysk to tak czasami jest : ) u mnie to wlasnie tak na poczatku szumi a potem normalnie dziala :D

6. borciuh

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    mam nie przerobionego X na gwarancji, poczekam jak sie zspuje to do M$ i git :D najwyżej tydzień grania bede miał zgłowy :(

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Masz tak bo napęd zaczyna czytać ścieżkę na płycie i wtedy szumi a gdy skończy to przestaje szumieć bo daje płytę na mniejsze obroty.

A co do autora to może coś wpadło ci do napędu ?? i dlatego hałasuje bo uderza coś o płytę albo sprawdź tą płytę od gta IV znam gościa co się naklejka nakleiła mu na płycie i powodowała że płyta bardziej wibrowała i stukała o napęd.

8. borciuh

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    ale bez płyty też się tak dzieje po jakimś czasie..

9. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    no to coś z napędem masz, jeśli masz na gwarancji to odeślij xbox'a a jeśli nie to do naprawy.

Wczytywanie...

Poleć forum