1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox HAMACHI

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Norej18, Styczeń 25, 2011.

1. Norej18

Norej18 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    rzeszów
    SIema . Słuchajcie mam takie pytanie .
    Poniewaz na xklocku mozna grac za pomocą sieci lan . A program hamachi jest takowym symulatorem sieci lan . Dlatego moje pytanie brzmi, Czy da sie zagrac np w cod 6 przez hamachi ?? Lub cos podobnego . Z hamachi miałem juz styczność , aczkolwiek nigdy nie probowałem tego robic pod xboxem . Jeżeli ktos z was wie jak to zrobic prosze o opisanie co i jak z konfiguracja kart sieciowych . Dziekiz góry :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. konserwa

konserwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z hamachi nie koniecznie ale xlink może być dobry

Wczytywanie...

Poleć forum