1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox HDD przewód

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Gingerbread, Październik 11, 2011.

1. Gingerbread

Gingerbread Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.
    Chcę sobie do konsoli załatwić dysk ponieważ mam wersję Arcade, problem w tym że na allegro są drogie.
    Kumpel mój dawno temu kupował taką tasiemkę i specjalny model dysku WD Scorpio BEVS podajże o ile dobrze pamiętam.
    Szukałem jej na allegro ale niestety jej nie znalazłem.

Ma ktoś jakies namiary gdzie mogę taki przewodzik kupić oraz dysk? (jest ich multum ale akurat nie ten co trzeba czyli BEVS)
    albo może można zrobić taki kabelek? proszę o rady i ewentualnie linki.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. gucio1981

gucio1981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Perth
    A co za roznica ? Czy kupisz dysk do xboxa ( taki gotowy do uzycia) czy zwykly dysk WD . Na allegro 250 GB sa po +-200 zl ( kupujesz , wkladasz i gotowe) .
    WD sam dysk 180 zl + obudowa twoj czas na wgranie boota ( tzn zrobienie go pod x-a) .

Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum